Kahve Falında Keçi Görmek

Falda keçi görmek, sabrınızı zorlayan insanlar olabilir ve bu kişiler ile inatlaşmak zorunda kalabilirsiniz. Bir süredir çok istediğiniz bir şey varsa, başkalarının karışmasına izin vermeyerek sahip olabilirsiniz. Siz her ne kadar sakin ve ılımlı biri olsanız da üstünüze gelen kişiler sizi adeta çıldırtabilir. Tartışmalardan kaçınmanızda fayda var. Özellikle sizin hayatınız ve istekleriniz söz konusu olduğunda başkalarının müdahalesi canınızı sıkacak. Size baskı yapan ve engel olmaya çalışan kişiler ile ekstra mücadele etmeniz gerekebilir.

Kahve falında keçi görmek, bazı davranışlarınızın eleştiri görmesi olarak da yorumlanır. Sizin bu inatçı yanınızdan dolayı şikayette bulunabilirler. Ancak aşk hayatında inat yapmak yerine huzurunuzu kaçırmayın ve orta noktayı bulmaya çalışın. Ailenize karşı da biraz daha anlayışlı olmanız ve inatlaşmak yerine bir şeyleri ifade ederek onaylarını almanız daha hayırlı olacaktır.

Kahve Falında Dağ Keçisi Görmek

Bir süredir sizi eleştiren ve sizinle ilgili çevreye olur olmaz konuşan, anlattıklarınızı başkalarına anlatan biri ile aranızda tatsızlık geçebilir. Bu durum sizi üzebilir. Özellikle dedikodu meraklısı bir insan sizin sabrınızı zorlayacak ve tahammül etmek zor bir hal alabilir.

Kahve Falında İki Keçi Görmek

İş hayatında biri ile inatlaşabilir ve bu yüzden çalışma arkadaşlarınız ile aranız bozulabilir. Sizin fikirlerinizi onaylamayan, kişisel meseleler yüzünden işinize engel olmaya çalışan kişiler huzurunuzu kaçırabilir. Biri ile son zamanda fazlası ile inatlaşmış da olabilirsiniz. Bu kişi sizi yıldırsa da kazanan ve fikirleri onaylanan taraf sizler olacaksınız.

Kahve Falında Boynuzlu Keçi Görmek

Sevdiğiniz insan ile ilgili aklınızdaki şüpheler yüzünden ona kötü davranmamalı, önce bir şeylerin aslını öğrenmeye çalışmalısınız. Durduk yere aranızda çıkan güven sorunları ve suçlamalarınız ile onun kalbini kırabilirsiniz. Özellikle bir yanlış anlaşılma yüzünden kalbini kırmamaya gayret edin.

Kahve Falında Keçi Boynuzu Görmek

Bazı yorumcular tarafından ihanete uğramak ve bir sevdiğinizin yalanını yakalamak demektir. Bu kişinin size bir süredir söylediği yalanlar gün yüzüne çıkabilir ve aptal yerine konulmuş hissedebilirsiniz. Yalanlar ile aldatılmak sizi özel hayatınızda zor durumda bırakabilir.

Kahve Falında Sakallı Keçi Görmek

Heyecanlı ve aceleci davranışlarınız ile hata yapmak olarak yorumlanır. Çok telaşı olabilirsiniz ve bir şeylerin hemen olmasını istemeniz çevreniz tarafından tepki görecek. Sizin bu aceleniz yakın çevreniz tarafından yanlış anlaşılabilir.

Kahve Falında Beyaz Keçi Görmek

Hayatınızdaki yanlış kişileri tek tek eleyeceğinize yorumlanır. Gerçek dostlarınızın farkına vararak size zararı dokunan kişileri hayatınızdan çıkarma kararı alabilirsiniz. Özellikle iyimser ve temiz kalpli oluşunuz sebebi ile başkalarının gerçek niyetinin farkına vararak size de zararlarının dokunmasını erkenden önleyebilirsiniz.

Kahve Falında Yaban Keçisi Görmek

Bazı sıkıntıları rahat bir şekilde atlatarak zorlukların üstesinden kolayca geleceksiniz. Sizi üzen kişi ve olayların fazla etkisinde kalmadan yine normal hayatınıza kaldığınız yerden devam ederek, hayatınızdaki aksilikleri kolayca atlatabilirsiniz. Tamamen çözüm odaklı olmanız sizi pek etkilemeyecek.

Kahve Falında Keçi Yavrusu Görmek

Bazı hayallerinizin gerçekleşmesi için her ne kadar çok hevesli olsanız da biraz daha beklemeniz gerektiğinin farkındasınız. Sabırlı olmanız gerekiyor ve bir şeyleri zamana bırakmanız en hayırlısı olacak. Zorla güzellik olmayacağını anlayarak zamanı geldiğinde hayallerinize erişmeyi beklemek doğru bir seçim olabilir.

Kahve tabağında keçinin anlamı, hanede mal mülk konularında yaşanan sorunlar sebebi ile biri ile inatlaşabilirsiniz. Belki sizin yaşamınızı ya da bazı seçimlerinizi eleştiren birileri olabilir. Ancak bu eleştiriler artık sizi bıktırabilir. Anne ve babanızla da sohbetlerinizde daha ılımlı olmanız ve onların da fikirlerine saygı duymanız gerekecek.

Kahve falında keçi ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status