Kahve Falında Kaşık Görmek

Falda kaşık görmek, geçim sıkıntısı çekenlerin sofralarının rızkının çoğalması ve kazandıkları paranın bereketinin artmasına yorumlanır. Bir süredir size maddi külfet olan bir şeyden de kurtulabilirsiniz. Bu sayede elinize daha fazla para geçmeye başlayabilir. Hakkınız olanı elde edeceksiniz. Bir süre önce hakkınız yendiyse, dönüp dolaşıp hak sizi bulacak. Hak ettiğiniz şeyi elde edeceksiniz. Size karşı haksızlık yaptığını düşünen kişiler de af dileyebilirler. Ya da bir süredir borcunu ödemeyerek sizi zor durumda bırakan biri varsa, sonunda borcunu size ödeyebilir. Bir şekilde maddi durumunuz yeniden düzelecek. Özellikle kredi ve borçların kapanması beklenenden de daha kısa sürede olabilir.

Kahve falında kaşık görmek, aynı zamanda talihin açılması ve müjdeli haberlerin ardın sıra gelmesi olarak yorumlanır. Eğer bir ek iş denemeniz varsa, bundan güzel gelir sağlayabilirsiniz. Ek gelir elde etmek sizin için beklediğinizden daha da kolay olacak. Belki bazı yatırımlarınız da size kazandırabilir.

Kahve Falında Çay Kaşığı Görmek

Çıkılacak bir seyahatten müjdeli haberler ile geri dönmek olarak yorumlanır. Bir iş görüşmesine gidebilir ya da başka bir sebeple yolculuk yapmanız gerekebilir. Ancak sonrasında beklediğinizden de güzel olaylar gelişebilir. İş başvurularınız olumlu sonuçlanabilir. Ya da yeni tanışacağınız bir insan ile görüşmeniz iyi geçebilir.

Kahve Falında Çatal Kaşık Görmek

Yeni tanışacağınız ve dostluk kuracağınız kişilere karşı temkinli olmanız yönünde uyarır. Size karşı dostane yaklaşan birinin aslında niyeti farklı olabilir. Bu durum da sizi rahatsız edecek. Sizin iyi niyetinizden faydalanmak isteyen kişiler yüzünden zor durumda kalabilirsiniz.

Kahve tabağında kaşığın anlamı, aileden bir süredir görmediğiniz biri ile yeniden görüşmeye başlamak olarak yorumlanır. Bazı maddi sorunlar aranızı açmış olabilir. Ancak her şeyi geride bırakmak sizin için en hayırlısı olacak. Özellikle aile büyükleri ile aranızı düzeltmeniz gerekiyor. Sizden hal hatır sormanızı bekliyor olabilirler. Ya da anne babanızı ziyaret etmek onları mutlu edebilir.

Kahve falında kaşık ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status