Kahve Falında Karınca Yiyen Görmek

Falda karınca yiyen görmek, bir süredir çok merak ettiğiniz biri varsa o kişi sizinle iletişime geçebilir. Özellikle aranızda geçen bazı tatsız konuşmalar ya da olaylar yüzünden bir süredir sizinle konuşmayan bir kişi artık size yakınlaşmaya başlayabilir. Aranızda esen soğuk rüzgarlar son bulacak. Özellikle sevgilinizle bir süredir ayrıysanız, pişman olup size geri dönmek isteyebilir. Sizi yeniden kazanmak için elinden gelen her şeyi yapabilir. Ancak aşk hayatında birini affetmek zor olacak. Belki size yapılan haksızlıkları affetmekte güçlük çekebilirsiniz.

Kahve falında karınca yiyen görmek, aynı zamanda iş ortaklığı yapmadan önce iki defa düşünmeniz yönünde bir uyarı anlamı taşır. Sizi kandırmaya ya da kullanmaya çalışan birileri olabilir. Sizi yarı yolda bırakması da söz konusu olabilir. Bu sebeple size pek de güven vermeyen kişilerle aranızdaki mesafeyi korumanız önemlidir. Eğer tam tersi o kişiye inanır ve güvenirseniz, sizi yarı yolda bırakarak, maddi ya da manevi olarak hüsrana uğratabilir. Bu sebeple zor bir süreç atlatabilirsiniz. Başkalarına güvenmeden önce iki defa düşünerek, daha fazla temkinli ve garantici olmanız faydalı olabilir.

Kahve Falında Tapir Görmek

Akraba, eş dostla yeniden görüşmek, bir bahane ile bir araya gelerek özlem gidermek olarak yorumlanır. Uzakta yaşayan biri ile görüşerek, onunla ortak bir hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bir süredir uzak mesafe ilişki yürüten kişiler de yakında aynı yerde yaşamaya başlayabilirler. Aranızdaki engeller ortadan kalkacak ve sevdiğiniz ile kavuşabileceksiniz.

Kahve tabağında karınca yiyenin anlamı, verdiğiniz sözleri tutmakta güçlük çekeceğinize yorumlanır. Hanede birinin sizden beklentileri olabilir. Bir akrabanıza verdiğiniz söz yüzünden zor durumda kalabilirsiniz. Ancak bu sözü tutmak için fedakarlık yapmanız gerekebilir.

Kahve falında karınca yiyen ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status