Kahve Falında Karga Görmek

Falda karga görmek, bir süredir hem sizi hem de aile fertlerini üzen bir konu çözüme kavuşacak. Özellikle aile içi bir mesele artık çözülebilir. Eğer borçlarınız bir süredir sizi üzüyorsa ve adeta elinizi kolunuzu bağlıyorsa, artık borçlarınızdan kurtularak ailece daha refah bir hayat sürebilirsiniz. Zorluk çeken birinin falında çıkması, tez zamanda rahat ve bolluk bereket içerisinde yaşaması demektir. Aile büyükleri ile de aranızdaki dargınlıklar ve anlaşmazlıklar yakında son bulacaktır. Eğer anne ve babanızla bir süredir aranız limoni ise, onlara karşı daha hoşgörülü davranıp, gönüllerini almanızda fayda var. Çünkü onlar da bu duruma çok üzülüyor olabilirler. Ailece eski saadet dolu günlere erişmek için harcayacağınız çaba boşa gitmeyecektir.

Kahve falında karga görmek, aynı zamanda sabrın sonunun selamet olduğuna yorumlanır. Bir süre daha sabır gerektiren bir şeyler olabilir. Biraz daha sakin ve sabırlı davranırsanız, ilerleyen zamanda meyvelerini toplayacaksınız. Özellikle herkesin gönlü olmadan bir şeylere başlamak sizi pişman edebilir. Sabrınızı sınayan kişiler de olabilir ve bir müddet daha bu kişilere sabretmeniz gerekebilir.

Kahve Falında Karga Burun Görmek

Her işinize karışan ve olur olmaz her şeye burnunu sokan biri sizi öfkelendirebilir. Özellikle aile hayatında mantıklı kararlarınıza karşı çıkan ve illa kendi dediğinin olmasını isteyen biri yüzünden bir süre bir şeyleri ertelemeniz gerekebilir. Bu kişinin hayatınıza bu kadar karışması ve özellikle her şeye negatif bakması canınızı sıkabilir.

Kahve falında karga burnu görmek, aynı zamanda aşk hayatında ilişkinize karışan ve aranıza girmeye çalışan birine yorumlanır. Bu kişi sizi ya da sevgilinizi tesiri altında bırakarak aranızı bozmak istiyor olabilir. Üçüncü şahısların ilişkinizi bozmasına izin vermeyin.

Kahve Falında Karga Başı Görmek

Hedefleriniz değişebilir ve özellikle iş yaşantınızda kendinize yeni bir yol belirleyebilirsiniz. Belki yeni bir kursa yazılabilir ve eğitim alarak kendinizi başka ilgi alanlarınızda geliştirebilirsiniz. Hatta hobilerinizden de para kazanmanız olasıdır.

Kahve falında karga kafası görmek, başka yorumculara göre yeni başlangıçlar yapmak ve yeni kararlar alarak mevcut düzeninin değişmesi demektir. Size öncü olacak biri sayesinde çok daha iyi fırsatlar elde ederek mevcut düzeninizi değiştirebilirsiniz.

Kahve Falında Karga Gagası Görmek

Küs olduğunuz biri ile yeniden bir araya gelebilirsiniz. Ya da yıllardır görüşmediğiniz biri ile karşılaşmanız ve yeniden dostluğunuzu sürdürmeniz söz konusu olabilir. Özellikle eski sevgiliniz pişmanlık duyarak tekrar size dönmek isteyebilir.

Kahve Falında Karga Yavrusu Görmek

Hak edilen başarıya çok kısa sürede ulaşmak demektir. Özellikle yıllardır emek harcadığınız bir iş ya da proje ile ilgili çok önemli gelişmeler olabilir. Tam da umudunuzu yitirdiğiniz bir anda her şey yoluna girecek. Emeklerinizin boşa gitmemesi eski huzurunuzu yeniden yerine getirecektir.

Kahve tabağında karganın anlamı, hayatınızda bir takım belirsizlikler yüzünden üzülmek ve aile içi meselelere de kafa yormak demektir. Aile büyüklerini bir konuda ikna etmek zor olabilir. Ancak bu çaresiz durum tez zamanda ortadan kalkarak herkes uzlaşacaktır.

Kahve falında karga ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status