Kahve Falında Kardan Adam Görmek

Falda kardan adam görmek, hayalperest yönünüzün ağır basacağına ve bu yüzden de bazı yanlış kararlar alınacağına yorumlanır. Bir plan projede gerçekleşmesi imkansız ya da boş hayaller yüzünden sonrasında hüsran ile karşılaşmanız olasıdır. Çok istediğiniz bir şey için acele edebilir ve detayları gözden kaçırabilirsiniz. Özellikle bazı hayallerinize aldanarak alacağınız kararlar sizi yanıltabilir. Bunun yerine daha gerçekçi hayaller peşinde koşmanız kısa vadede sizin umutlarınızı artırabilir. Yoksa hevesiniz kırılacak ve mutsuz olacaksınız. Öncelikle mümkün olan şeyleri istemenizde fayda var. Böylelikle çevrenizin de desteğini görebilirsiniz.

Kahve falında kardan adam görmek, bazı istekleriniz için biraz daha sabırlı olmanız anlamına da gelir. Şu günler tez canlı hareketleriniz size zarar verebilir. Özellikle iş ve eğitim hayatında ayaklarınız yere daha sağlam basmalıdır. Bazı insanların dolduruşuna gelmekten de kaçının. Geçici hevesler yüzünden de hüsran olabilir. Belki birileri sizi boş vaatler ile kandırmaya çalışabilir. Başkalarının sözlerine inanmadan önce iki kere düşünün. Özellikle yeni tanışacağınız insanlarla kuracağınız dostluklar geçici olabilir. Bu kişilerin size yarardan çok zararı dokunabilir.

Kahve fincanının ortasında bu sembol çıkarsa, sizi kandırmak isteyen ve boş hayaller ile gözünüzü boyamaya çalışan birine işaret eder. Bu kişi size vereceği vaatler ile kandırmak isteyebilir. Maddi ya da manevi yönden büyük hayal kırıklıkları yaşamamak için birine güvenmeden önce sözlerinin doğruluğunu araştırmanızda yarar var.

Kahve tabağında kardan adamın anlamı, aile içi huzur ve mutluluğunuzu kıskanan birileri olabilir. Belki hanede biri sizinle sahte bir dostluk kurabilir. Kıskanıyor olsa da bunu belli etmiyor olabilir. Özellikle eşiniz ya d anne babanız ile ilişkinizi kıskanan kişiler araya fesatlık sokmak isteyebilirler. Laf taşıyan ve ara açmak isteyen kişilere karşı çok temkinli olun.

Kahve falında kardan adam ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status