Kahve Falında Karaca Görmek

Falda karaca görmek, eskiden başınıza gelen talihsiz olaylardan dolayı hala insan ilişkilerinde ürkek davrandığınıza yorumlanır. Geçmişte başınızdan geçen olayların hala etkisinde olabilirsiniz. Bu nedenle de herkes sizi kötü niyetli ve menfaatçi gelebilir. Bu psikolojiden kurtulamadığınız müddetçe hayattan bazı şeyleri ertelemek ve uzak durmak zorunda kalabilirsiniz. Özellikle insanlara karşı ön yargınızı kırmalı, ilk kez tanıştığınız insanlar ile iletişim kurmayı denemelisiniz. Yine iş konularında da çok karamsar veya korkak olabilirsiniz. Yeni bir girişim yapmak ya da çalışmak için gereken cesaret aslında içinizde var. Ancak bu ürkeklik yüzünden fırsatları kaçırmamaya dikkat edin. Geçmiş defterleri kapamalı ve hayatınıza yeni bir sayfa açmayı denemelisiniz.

Kahve falında karaca görmek, aşk hayatında zamanında meydana gelen hayal kırıklıkları yüzünden hayatınıza girmek isteyenlere ya da yeni hayatınıza giren insana haksızlık yaptığınıza yorumlanır. Onun da aynı şeyleri yapacağını ve aynı hatalara düşeceğine inanıyor olabilirsiniz. Özellikle insanlara güvenmek ve onlara güvenerek bazı kararlar almak sizin için çok zor olabilir. Bazı insanlar zamanında sizin iyi niyetinizi suistimal ettikleri için şimdi hiç suçu olmayan kişilere siz haksız yere kötü davranıyor olabilirsiniz. Hayatınıza Girne insanlara kendilerini size ifade etmeleri ve tanımanız için şans vermeyi denerseniz, sizin için daha hayırlı diyebiliriz.

Kahve fincanında karaca çıkması, bazen kalbinizin kırılması şeklinde yorumlanır. Özellikle fincanın ortasında bu sembol çıkarsa, sevdiğiniz insan sizi kırabilir ve bir süre konuşmama kararı alabilirsiniz. Biri ile küs kalabilirsiniz. İkili ilişkileriniz tam da sizin istediğiniz şekilde devam etmeyebilir.

Kahve tabağında karacanın anlamı, hane içerisinde temiz kalpli bir insan alınacak yardımı simgeler. Bu yakınınız size karşı büyük bir iyilik yapabilir. Sizin geleceğiniz için önemli bir konuda aracı olabilir. Hane içerisinde sizi seven çok insan var. Herkes sizin kalbinizin saflığı ve temizliğinin farkında olsa da, siz bazı endişelerinizden olayı onlarla pek de samimi ilişkiler kuramıyor olabilirsiniz. Özellikle eşinizin ailesinden uzak kalmayı tercih edebilirsiniz.

Kahve falında karaca ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status