Kahve Falında Kandil Görmek

Falda kandil görmek, bir dönemin biterek yeni bir dönemin başlaması, umutların artması olarak yorumlanır. Sıkıntılarınızı geride bırakarak mutlu günlere erişebilirsiniz. Hayatınızdaki zor günleri geride bırakacaksınız. Sizi üzen kişiler hayatınızdan çıkabilirler ya da sizi mutsuz eden olaylar da son bulabilir. Eğer bir süredir işin içinden çıkamadığınız bir şey varsa, artık çözüme erişebilir. Özellikle de biten bir ilişkiden sonra daha güzel bir ilişkiye başlamak olarak yorumlanır. Yeni bir aşka başlayarak daha güzel bir ilişki yaşayabilirsiniz. Geçmişte yaptığınız hataları tekrarlamamaya özen gösterin. Özellikle ilişkinizde artık daha alttan alan ve ne istediğini bilen taraf olacaksınız.

Kahve falında kandil görmek, aynı zamanda yeni bir iş ya da yeni bir yere taşınmak, radikal kararlar almak olarak da yorumlanır. Ekonomik özgürlük elde edilebilir ya da başka birinin baskısından kurtulabilirsiniz. Bir zamanlar yaptığınız yanlış seçimleri telafi etmek sizin için önemli olacak. Hayatınızı yeniden düzene sokmak önceliğiniz olabilir. Bir zamanlar yarım kalan hayalleriniz varsa da yeniden bu hayaller için kolları sıvayabilirsiniz.

Kahve Falında Yanan Kandil Görmek

Ümidinizi kaybettiğiniz ne varsa yeniden ümitleneceğiniz haberler alacağınıza yorumlanır. Yarım kalan bir plan ve proje için yeniden hırsınız artabilir. Özellikle yakın zamanda sizi hırslandıran bir olay yaşamanız olasıdır. Aşk hayatında da sizi heyecanlandıran şeyler olabilir. Kalbiniz adeta pır pır edecek ve sizi heyecanlandıran biriyle tanışmanız olasıdır.

Kahve Falında Kandil ve Mum Görmek

Bekar olanlar için taliplerinin çoğalması ve evliliğe hazır hissetmeleri, ruh eşlerini bulmaları şeklinde yorumlanır. Tam da hayallerinizdeki gibi biri ile tanışarak onunla evlilik yolunda ilerleyebilirsiniz. Eğer evliyseniz, eşinizin size romantik bir sürprizi olabilir. Eşiniz bazı hatalarını da telafi edebilir ve aranızdaki aşk bağı yeniden güçlenebilir.

Kahve tabağında kandilin anlamı, ailece saadet ve huzur demektir. Aileniz ile birlikte mutlu mesut bir hayat yaşamak için harcadığınız emeklerin karşılığını alacaksınız. Hanede bebek müjdesi de olabilir. Bir çocuğun doğumu da sizi mutlu edebilir.

Kahve falında kandil ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status