Kahve Falında Kanarya Görmek

Falda kanarya görmek, iç sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza ve esenlik, refah dolu günler yaşamaya yorumlanır. Aradığınız huzuru ve saadeti çok yakında bulabilirsiniz. Gelecek güzel haberler ile birlikte hayatınızda mutlu değişimler olmaya başlayabilir. Belki büyük bir sürpriz ile karşılaşabilirsiniz. Dertleriniz azalmaya başlayarak, adeta kuş kadar hafifleyebilirsiniz. İç huzurunuzu kaçıran ve sizi sürekli düşündüren sorunlar yakında bitebilir. Biraz da sizin gayret etmeniz ile birlikte sıkıntılarınızı geride bırakabilirsiniz. Evli olanlar hayırlı evlatlara sahip olurlar. Bekar olanlar da ailelerine karşı hayırlı evlat olacaklardır. Anne ve babanız sizinle gurur duyabilirler.

Kahve falında kanarya görmek, hoş sohbetlerde bulunmak ve sosyal ortamda herkes tarafından hoşgörü ile karşılanmak anlamına da gelir. Tatlı sözleriniz ile insanları etkileyebilirsiniz. Sizin hoş sohbetiniz için dostlarınız sürekli görüşmek, yanınızda olmak isteyebilirler. Bir yerden beklediğiniz bir haber varsa, tez zamanda size ulaşabilir. Mesela sınav sonucu bekleyen kişiler müjdeli haberi alacaklar. Ya da iş başvurularınızdan olumlu yanıt alabilirsiniz.

Kahve fincanında kanaryanın çıkması, ayrıca zarif ve kibar bir insanla tanışmak ve bu insandan yardım görmek olarak da yorumlanır. Belki size yeni fırsatlar sunabilir veya vereceği öğütler sayesinde yeni fırsatlar ve hedefler belirleyebilirsiniz. Eğer bir seyahat planınız varsa, çok hayırlı sonuçları olabilir. Gideceğiniz yerde tanışacağınız kişilerle aranızda özel bir bağ kurabilirsiniz.

Kahve tabağında kanaryanın anlamı, haneden gelecek müjdeli haberlere yorumlanır. Akrabalarınızın evlilik ya da bebek müjdesini alabilirsiniz. Yakında hanede çok hayırlı olaylar olabilir. Akrabalarınızla hoş sohbet içerisinde olmaya gayret edin. Onlarla bir araya gelerek dertleşmek size iyi gelebilir.

Kahve falında kanarya ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status