Kahve Falında Kalem Görmek

Falda kalem görmek, yaptığınız bir başvurunun sonucu yakında elinize ulaşabilir ve çok mutlu olabilirsiniz. Özellikle iş başvurusu ya da eğitim ile ilgili başvurularınızda güzel yanıtlar almanız olasıdır. Belki devlet kurumundaki bir işiniz de çözülebilir. Davası olan kişiler için hayırlı bir semboldür. Dava ve mahkeme işleriniz beklenenden çok daha kısa süre içerisinde çözülebilir ve rahat bir nefes alabilirsiniz. Alacağınız bir mektup ya da yazılı bir açıklama kağıdı da neşenizi artıracak. Eğer beyaz kalem çıkarsa, temiz bir haber almak demektir. Uzakta yaşayan biri size müjdeli bir haber iletebilir.

Kahve falında kalem görmek, eğitim hayatında başarıların artması ya da eğitime kaldığınız yerden devam etmeniz, kendinizi yükseltmeniz anlamına da gelir. Hangi yaşta olursanız olun, bir kursa yazılabilir ya da bir sınava girme şansı elde ederek kendinizi mesleğinizde yükseltme, yeni iş olanakları yakalama fırsatı elde edebilirsiniz. Şu günlerde eğitime, araştırma ve öğrenmeye bir hayli açık olacaksınız.

Kahve Falında Kurşun Kalem Görmek

Kariyerinizde yükselmek ve kazancın hem de mevkinin artması olarak yorumlanır. Zamanında girdiğiniz sınavlar ya da aldığınız belgeler sayesinde iş hayatında daha iyi bir konuma yükselebilirsiniz. Çizdiğiniz kariyer yolunda hızlı adımlar ile ilerlemeniz olasıdır.

Kahve Falında Kalem Kağıt Görmek

Biriyle önemli bir konuda yazılabilir ve fikrini alabilirsiniz. Ya da yurt dışında yaşayan birinden gelecek haber ile birlikte yeni bir fırsat kapısı açılabilir. Belki bir iş fırsatı ya da güzel bir teklif alabilirsiniz. Çocukları olanlar da onların eğitim hayatlarındaki başarıları ile gurur duyabilirler.

Kahve Falında Dolma Kalem Görmek

İki farklı anlamı olan bir semboldür. Bunlardan biri bekar olanlar için nikah masasına oturmaları ve dünya evine girmeleri demektir. Sevdiğiniz insan ile evlilik kararı alabilir ve fazla uzatmayarak yakın zamanda nikah dairesinde soluğu alabilirsiniz. Bir diğer anlamı da resmi makamlardan beklenilen yanıtın gelmesi ve sevinmek demektir. Uzun süredir beklenen bir dava da sizin lehinize sonuçlanabilir.

Kahve Falında Tükenmez Kalem Görmek

Yakın zamanda bir ortaklık yapmanız söz konusudur. Bir iş teklifi de alabilirsiniz. Ya da ortak bir iş anlaşması ile birlikte küçük yatırımlar yapmanız ve şansınızı denemeniz olasıdır. Bir diğer anlamı da bitmeyen dostluklar ve sadık dostlar edinmek demektir.  Dostlarınızla ortak projeler gerçekleştirebilirsiniz.

Kahve Falında Tüylü Kalem Görmek

Sizden hoşlanan biri duygularını size açabilir. Bir süredir size karşı duygularını gizleyen bu kişi size mesaj gönderebilir ve niyetini belli edebilir. Ya da aşk mektubu da alabilirsiniz. Eğer ilişkiniz varsa, bu sefer de anlamı verdiği bir sözü tutmayarak sizi üzmesi demektir. Ondan daha fazla ilgi ve alaka bekleyebilirsiniz.

Kahve Falında Kalem Kırmak

Bir anlaşmanın sona ermesi ve ayrılık olarak yorumlanır. Hatta evli olanlar için boşanmak anlamına da gelir. Bir sayfayı kapatarak diğerini açabilirsiniz. Kahve falında kırık kalem görmek, bir süredir sabır ettiğiniz bir konuda artık sabrınızın taşması anlamına da gelir. Bitmesini istediğini ilişkinizi sonlandırabilirsiniz. Ya da ortaklarınızla ayrılık söz konusu olabilir.

Kahve Falında Kalem Tutmak

Kredi alabilir ya da başka bir sözleşme altına imza atabilirsiniz. Resmi bir belge imzalamanız olasıdır. Ya da mahkeme işiniz olabilir. Ciddi bir mesele ile uğraşmanız ve ciddi yazışmalar yapmanız da gerekebilir.

Kahve Falında Kalem Ucu Görmek

Yeni bir anlaşma yapmak demektir. Yeni bir işe girebilir ya da eğitim hayatınızı yeniden sürdürebilirsiniz. Kendi kariyerinizin tam da zirve noktasına gelmenize çok az kalmış olabilir. Çok yakında kariyer hedeflerinize ulaşmanız olasıdır.

Kahve tabağında kalemin anlamı, aileniz ile birlikte ortak mal mülk yatırımı yapabilirsiniz. Ya da mal mülk satımı da gerçekleşebilir. Ev, arabaya ya da başka yatırımlar için önemli belgeler imzalamanız gerekebilir.

Kahve falında kalem ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status