Kahve Falında Kaktüs Görmek

Falda kaktüs görmek, işiteceğiniz sözler karşısında hayrete düşeceğinize ve hakkınızın çiğneneceğine yorumlanır. Bir insan yüzünüze karşı çok büyük hakaretlerde bulunabilir. Bu kişi yakın çevreden, aileden biri ya da sevdiğiniz kişi olabilir. Bu duyacağınız laflarla birlikte neye uğradığınızı şaşırabilirsiniz. Hiç suçunuz yokken size söylenen bu sözlerle birlikte aranız açılabilir. Özellikle bu kişi başkalarının dolduruşuna gelmiş olabilir ve bu sebeple de gelip sizden dinlemeden sizi suçlayabilir. Olur olmaz laflar ederek canınızı sıkabilir. Üzerinize iftira atmaya çalışan kişilere karşı temkinli olun. Size zarar vermek için sosyal çevrenizi ve sevdiklerinizi kullanabilirler. Sizin hakkınızda onlara bir takım yala yanlış dedikodular yapabilirler. Hatta bazı şeyleri abartarak anlatmaları da buna yol açabilir.

Kahve falında kaktüs görmek, kimin dost ya da düşman olduğunu anlayacağınıza ve hakkınızda çıkan dedikodulara inanan kişiler tarafından tepki göreceğinize yorumlanır. Bu sebeple göz yaşı akıtabilir ve kendinizi ispatlama çabası içerisine girebilirsiniz. Duygularınız sarsılabilir. Özellikle sevdiklerinizin size inanmayarak başkalarına inanmaları yüzünden onlarla aranızda dargınlık olabilir. Kendinizi başkalarına anlatmakta ve haklı çıkarmakta çok emek sarf etmeniz gerekebilir. Sevdiğiniz insan güvenmeyerek sizi suçlarsa, beraberinde ayrılık kararı da almanız olasıdır.

Kahve Falında Kaktüs Ağacı Görmek

Bu sembol aşk acısı çekmek ve ayrılık sonrası hüzün olarak yorumlanır. Belki sevgiliniz ya da eşinizle yollarınızı ayırma kararı alabilirsiniz. Aranızdaki güven sorunları buna yol açabilir. Ya da üçüncü şahısların ilişkinize karışması da ilişkinizi dönüşü olmayan bir yola sokabilir. Sizi çekemeyen kişiler size zarar vereceği için bu kişilerin eline koz vermemeye gayret edin.

Kahve tabağında kaktüsün anlamı, aileden sürekli dedikodu yapan ve sizi kıskanan birine yorumlanır. Bu kişi her şeye ön yargılı biri de olabilir ve her şeyi abartıyor olabilir. Sizinle ilgili de bazı olayları abartması sonucunda yalan yanlış dedikodular çıkması olasıdır. Kimlerin size inandığını ya da şüphelendiğini bu gibi durumlarda görebilirsiniz.

Kahve falında kaktüs ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status