Kahve Falında Sandalye Görmek

Kahve falında sandalye görmek; yoğunluğun artık biteceğine ve rahat bir nefes alacak vakti bulacağınıza yorumlanır. Bir süredir kendinize vakit ayıramıyor olabilirsiniz. Tüm bu telaş ve yoğunluk bitecek. Kendi ihtiyaçlarınıza zaman harcayabileceksiniz. Falda sandalye görmek, bazen masa başı bir işinizin olacağına ya da iş hayatında bir kademe daha yükseleceğinize işaret eder.

Kahve Falında Sandalye Görmek ne anlama gelir?

falda sandalye gormekKahve fincanında sandalye çıkması, dost çevreniz sayesinde yeni biri ile tanışarak, onunla birçok orta nokta bulacağınıza yorumlanır. Bekar olan kimseler, arkadaşları sayesinde tanışacakları karşı cins ile bir birlikteliğe doğru adım atabilirler.

Falda görülen sandalye sembolü, yanında yer alan insan ve hayvan figürleri ile beraber ele alınarak yorumlandığında, çok daha özel yorumlar ortaya çıkabilir.

Kahve falında tekerlekli sandalye görmek; bir akrabanızın sizi zarara uğratacağına işaret eder. Bu akrabanız sizleri kıskanıyor olabilir. Kahve falında sandalyede oturan kadın görmek, sizi düşünen ve özleyen bir kadına yorumlanır. Bu kadın aileden biri olabilir. Kahve falında sandalyede oturan adam görmek, erkek bir akrabanızın sizinle iletişime geçeceğine işaret eder.

Kahve falınızda sandalye mi gördünüz?

“Kahve falında sandalye ne demek?” diye merak eden okuyucularımız, çalıştıkları iş yerinde bir üst makama atanabilirler. Bu durum iş arkadaşlarınızın sizi kıskanmasına sebebiyet verebilir. Falda çıkan sandalye şekli, genelde güzel manalara gelir. Sandalye boşsa, kalbinizin bir süre daha boş kalacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında sandalye ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status