Kahve Falında Maymun Görmek

Kahve falında maymun görmek; falına bakılan kişinin her şeyden hevesi çabucak kaçan bir kişiliğe sahip olduğu manasına gelir. “Maymun iştahlı” tabirini doğrulayan bu yorumda, ilkelerinizden hemen vazgeçiyorsunuz ve elde ettiğiniz şeylerden de hevesiniz kısa sürede kaçıyor. Bu durum hem sizi, hem de çevrenizdekileri olumsuz şekilde etkiliyor.

Falda maymun görmek, her şeyden hemen vazgeçen biri olmanız nedeniyle tepki toplayacak bir harekette bulunacağınızın habercisidir.

Falda maymun görmek ne anlama gelir?

falda maymun gormekKahve fincanında maymun sembolü çıkan kişiler, iç dünyasında her ne kadar enerjik olsalar da, sosyal ortamda bunu gösteremiyorlar ve içe kapanık bir tutum sergiliyorlar. Samimi olduğunuz kişilere karşı neşeli ve pozitif enerji saçıyorsunuz. Ancak sizi tanımayan insanlar sakin ve sıkıcı bir insan olduğunuz konusunda hem fikir oluyorlar.

Falda görülen maymun figürü, başarılı olabilmek adına çok daha kararlı olmanız yönünde bir uyarı anlamı taşır. Her kararınızdan hemen vazgeçmeniz, insanların sizlere olan güvenini sarsabilir ve sizlerle ortak iş yapmaktan kaçınabilirler. Hele ki aşk hayatında sevgilinizin canını sıkacak bir takım hallerden bir süre uzak durmanız, ilişkinizin sağlığı açısından önemli olacaktır.

“Kahve falında maymun ne demek?” diye merak eden okuyucularımız, maymun sembolü yanında bir harf de görüyorlarsa, isminde o harf geçen kişi onları çok mutlu edecek bir havadis getirecek.

Fincanda ağaç üzerinde maymun görmek, işlerinize iki elinizle sımsıkı sarılmanızın maddi açıdan rahatlamak adına şart olduğu şeklinde yorumlanır. Fal sahibi şu günlerde işlerini ihmal ediyorsa, bu durum ilerleyen günlerde maddi kayıplara sebebiyet verecektir.

Kahve falında maymun ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status