Kahve Falında Karanfil Görmek

Kahve telvesi ile bakılan kahve falı çok eski tarihlere dayanmaktadır. Kahve falına şekiller benzetilerek bakılır. Fakat kahve falına bakmak için yalnızca şekilleri benzetmek değil aynı zamanda hisleri de ön planda tutmak önemlidir. Kahve falında karanfil görmek aşkı temsil etmektedir. Fakat kahve falını iyi yorumlamak için öncelikle diğer şekiller ile bağlantı kurmak önemlidir.

Kahve falında görülen karanfil etrafında çiçekler var ise bu durumda yaşanacak aşkın çok güçlü olacağına ve sonunun evlilik ile biteceğine işaret etmektedir. Eğer kahve falında görülen karanfilin etrafın dikenlerle çevrilmiş ise bu durumda yasak aşk ya da imkânsız aşk yaşanacağından söz edilebilir.

Kahve Falında Şekillerin Anlamı

Kahve Falında Karanfil Görmek, Kahve falında oluşan şekiller farklı anlamları ifade eder. Genel olarak kahve falında en çok benzetilen şekiller arasında hayvan figürleri yer almaktadır. Hayvan figürleri benzetilen hayvana göre farklılık gösterir.

Örneğin yırtıcı ya da vahşi bir hayvan görmek hayırlı olarak yorumlanmaz. Bu nedenle kahve falında yırtıcı hayvan figürleri görmek fal sahibinin düşman sahibi olduğunu ifade etmektedir. Kahve falında şekiller kadar bu şekillerin konumu da önemlidir. Kahve falında oluşan şekiller sol kısımda oluşmuş ise bu durumda kişinin geçmişi ile ilgili bilgiler yer almaktadır.

Kahve falında oluşan şekillerin sağ kısımda birikmesi gelecek ile ilgili haberler anlamına gelmektedir. Eğer kahve falında görülen karanfil fincanın sağ kısmında ise bu durumda yaşanacak bir aşka işaret etmektedir. Eğer kişi bekar ise yakın zaman içerisinde aradığı aşkı bulacaktır.

Kahve Falında İsimler

Kahve Falında Karanfil Görmek, Kahve falında zaman zaman harfler de görülür. Kahve falında görülen harfler kişilere işaret eder. Eğer kahve falında görülen harf büyük ise bu durumda bir erkek cinsiyetine işaret etmektedir. Kahve falında görülen küçük harfler kadın simgesidir.

Kahve falında karanfil ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status