Kahve Falında Jilet Görmek

Falda jilet görmek, hayalini kurduğunuz bir şeye kavuşacağınıza yorumlanır. Yakında çok istediğiniz bir şey bir anda gerçek olabilir. Mutluluktan adeta havalara uçabilir ve çok büyük heyecanlar yaşayabilirsiniz. Belki iş arıyorsanız, hiç beklenmedik bir zamanda gelecek güzel bir iş teklifi ile birlikte para kazanmaya başlayabilirsiniz. Kendi işini yapanlar da gelirlerinde hızlı bir artış yaşayabilirler, müşterileri çoğalabilir. Eğitim hayatı süren kişiler ise okul hayatlarında bir anda büyük başarılar sergileyebilirler. Hayattan beklentilerinizi alacaksınız ve umutlarınız yeniden artacak. Geleceğe daha mutlu ve pozitif bakacağınız olaylar yaşanabilir.

Kahve falında jilet görmek, endişe edilen bir konuda müjdeli haber almak olarak da yorumlanır. Bir süredir adeta içinizi karartan, sizi panikleten bir konuda mutlu gelişmeler olabilir. Hızlı gelişecek olaylar sizi hayrete düşürse de uyum sağlarsanız, sonucu çok iyi olabilir. Gelen fırsatları kaçırmamaya gayret edin. İş ya da eğitim hayatında ani başarılar sizi tedirgin etmesin. Bu süreci iyi değerlendirirseniz, her şey yoluna girmeye başlayabilir.

Kahve Falında Jilet Bıçağı Görmek

Başınızdan geçen kötü olayları unutacağınıza ve geçmişe sünger çekeceğinize de yorumlanır. Bundan sonra karamsar düşünceleri unutarak kendinize değer vermelisiniz. Kendinize ne kadar değer verirseniz, o kadar mutlu olacak ve sevdiklerinizi de o kadar mutlu edeceksiniz.

Kahve tabağında jiletin anlamı, size sürekli inat yapan ve her şeye muhalefet olan biri ile aranızda anlaşmazlık olabilir. Bu kişi haneden biri ya da aile fertlerinden biri de olabilir. Size karşı sürekli ön yargılı olması ve negatif düşünceleri yüzünden aranıza mesafe girebilir. Küslük söz konusu olabilir. Belki onun bu davranışı yüzünden aranızda tartışma geçebilir.

Kahve falında jilet ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status