Kahve Falında Gül Görmek

Kahve falında gül görmek; her ne kadar olumlu manalarda yorumlansa da, bazı fal yorumcuları fincan içerisinde çıkan gül figürünü olumsuz şekillerde de yorumlayabilmektedirler. Bu şeklin yanında yer alan diğer figürler ile beraber ele alarak, olumlu şekilde yorumlamaya gayret edin.

Falda gül görmek; genelde gönül işlerinde şansınızın yaver gideceği anlamına gelir. Bekar ve evli kimseler için daha başka anlamlarda yorumlanmaktadır.

Falda Gül Görmek ne anlama gelir?

falda gul gormekKahve fincanında gül çıkması, bir süredir ayrı kaldığınız ve başka şehirde yaşayan bir arkadaşınız ile yeniden görüşme ve dostluk kurma manasına gelir. Aynı zamanda daha önce tanışma fırsatınız olmadığı bir insanla da nihayetinde tanışacaksınız. Kahve falında gonca gül çıkması, yeşeren ümitlere işaret eder.

Falda görülen gül sembolü, iş hayatından ziyada bireyin özel hayatına dair yorumlanır. Bazen bu şekil lale ile karıştırılabilmektedir. Kahve falında tomurcuk gül görmek, bekar kimseler için kalp çarpıntısı olacağına işaret eder. İlerleyen günlerde biri kalbinizi çalabilir.

Kahve falında gül yaprağı, evli kişiler için eşleriyle beraber romantizm dolu dakikalar yaşamalarına delalettir. Eşiniz ya da sevgiliniz size romantik bir sürpriz yapabilir. Kahve falında gül goncası, haneye bebek geleceğinin habercisidir.

Kahve falında gül dikeni görmek, aşk hayatında canınızı yakacak bir olayın vuku bulacağına işaret eder. Falda dikenli gül, ilişkinizi bozmak isteyen kara kedi gibi aranıza girecek bir art niyetli insanın da habercisi olmaktadır.

Kahve Falında Gül Figürü mü Gördünüz?

“Kahve falında gül ne demek?” anlamını merak eden fal yorumcuları, falına bakılan kişinin özel hayat durumuna göre yorumlarda bulunmalılar. Kahve falında gül koklamak, taze bir aşka yelken açmaya, gönül kıpırtısına yorumlanır. Tanışacağınız ya da aynı ortamda bulunacağınız bir insana platonik hisler besleyebilirsiniz. Kahve falında gül almak, bekar kızlar için evlilik teklifi almaya işaret ederken, evli fal sahipleri de eşlerinden büyük bir hediye alabilirler.  Bekar iseniz, yeni bir aşka kalbinizi açmaya şu sıralar hazırlıklı olun.

Kahve falında gül ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status