Kahve Falında Çakmak Görmek

Genellikle 2 şekilde yorumlanır ki bu yorumlarda çakmağın pozisyonu ile ilgili tabir edilebilmektedir. Bunlardan birincisi çakmağın yanıyorken ki yorumu ile ilgilidir. İkincisi ise çakmağın yanmıyor pozisyonunda fincanda yer alıyor olmasıyla ilintilidir. Bu nedenle de kahve fincanında çakmak gördüğümüzde mutlaka yanıp – yanmıyor oluşuyla ilgili olarak şekli iyice incelemeli ve bir fikir sahibi olmalıyız. Zira fal yorumu açısından çakmağın yanıyor ve yanmıyor oluşunun yorumları birbirinden çok farklıdır.

Bizler ilk olarak çakmağın yanıyor pozisyonu ile ilgili olarak yorumlarımızı belirtmek istiyoruz sizlere. Kahve falında çakmak görmek çakmak yanıyorsa genellikle iyiye yorulur.

Falda çakmak görmek kararsızlıklar yaşayan, ikilemde kalmış bazı hayatını ilgilendiren işlerde asla karar veremeyen kişileri betimler. Bu gibi durumlar da falda bulunan yanan çakmaklar da sizin hayatı yaşarken ve bu karar veremediğiniz dönemeçlere geldiğinizde karar vermenizde  size yardımcı olacak olan kişileri, kısacası size bilgelik eden kişileri simgeler. Fakat bu durumda fincanınızda yanmayan bir çakmak bulunuyorsa işte tam da bu noktada işler sarpa sarmış demektir. Zira bu durumda hayatınızı ilgilendiren odak noktaların veya dar geçitlerde yolunuzu kaybederek doğru kararlar veremeyip, fırsatları tepeceğinize, zarar görebileceğinize işaret ediyor olabilir.

Falda Yanan Çakmak Görmek

Kahve falında yanan çakmak görmek konusunda eğer yanan çakmağın yakınında bir insan figürü varsa, işte o noktada size yardımcı olacak kişi duruyor demektir.

Hatta falda ki kişinin şekline bakarak belki de bu kişinin eşkalinden yola çıkarak kim olduğunu dahi belirleyebilirsiniz. Ardından da duyarlı davranarak bu kişiden gelen nasihatleri tek tek dinlemeli ve kale almalısınız. Bu durumda zaaf göstererek gurur yapmamalı ve yol göstericinizden gelen tüm ikaz, uyarı ve yardımları kabul etmelisiniz. Bu süreçte size akıl veren kişiye bol bol soru sorabilir, akıl danışabilir ve geçici tehlikeyi bertaraf etmek için birlikte her türlü önlemi almalısınız.

Konu ne olursa olsun gerek iş hayatınızla ilgili olarak ya da aile hayatınızı ilgilendiren durumlarda dahi bela bertaraf olana dek el birliğiyle sağduyulu bir şekilde bu dönemi atlatabilirsiniz.

Kahve falında çakmak ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status