Kahve Falında Kafes Görmek

Falda kafes görmek, ev alım satımı ile ilgili planlarınız varsa, hiç sorunsuz bir şekilde yatırımlarınızı değerlendirebilirsiniz. Bir süredir ev değişikliği yapmak isteyen kişiler de evlerini değiştirebilir ya da ev sahibi olabilirler. Ev sahibi olmak isteyenler için güzel bir semboldür. Bunun için birikimlerinizi iyi değerlendirme şansınız olabilir ve hayalinizdeki eve kavuşabilirsiniz. Falda kafes çıkması, aynı zamanda evden çalışmaya başlamak ve evde uzun zaman geçirmek olarak da yorumlanır. İşinizi bundan sonra evden yürütmek isteyebilirsiniz. Belki bir süre iş yerinden de ayrı kalarak bir bahane ile evde zaman geçirmeniz gerekebilir.

Kahve falında kafes görmek, bekar ve yalnız olan kişiler için evlilik hazırlıklarına başlayacaklarına yorumlanır. Bir süredir kalbiniz boşsa, biri kalbinizi çalabilir ve onunda ciddi bir ilişkiye başlayabilir, mutlu bir yuvanın temellerini atabilirsiniz. Evli olanlar ise, eşleriyle birlikte güzel bir haber alabilirler. Bu haber ile birlikte eşinizle çok sevineceksiniz.

Kahve Falında Kuş Kafesi Görmek

Bolluk ve bereketin artması, kazancınızın çoğalması ve bu sayede istediklerinizi satın alacağınıza yorumlanır. Maddi yönden hızlı bir yükseliş yaşamanız olasıdır. Özellikle ailenizden veya eşinizden alacağınız destek ile birlikte yeni bir kazanç kapısı aralayabilirsiniz. Zenginlik olarak da yorumlanır.

Kahve Falında Kafeste Kuş Görmek

Gelecek bir haber ile çok mutlu olacaksınız. Bu bir iş teklifi ya da eğitiminiz ile ilgili önemli bir haber olabilir. Özellikle sınav sonucu ya da iş başvurusu sonucu bekleyen kişiler yakında alacakları haber karşısında bir hayli sevinecekler. İşsiz olanlar yeniden işe başlayabilirler.

Kahve Falında Kafes İçinde İnsan Görmek

Sizi ve aile saadetinizi kıskanan kişiler sizi üzemeyecek. Özellikle eşinizle aranızı bozmak isteyen düşmanlarınız olabilir. Ancak bu kişiler sizin huzurunuzu bozamayacaklar. Aile içi mutluluğunuzu engellemeye çalışan ve laf  taşıyan kişilere karşı temkinli olun.

Kahve Falında Boş Kafes Görmek

Yeni bir başlangıç olarak yorumlanır. Yeni bir işe girmek, iş kurmak, yeni eğitime başlamak ya da bir ilişkinin başlaması veya bitmesi gibi önemli kararlar alabilirsiniz. Bu radikal kararların beraberinde ise taze bir başlangıç yapacak ve pişman olmayacaksınız.

Kahve tabağında kafesin anlamı, borç ve dertten kurtulmak, mal mülk konusunda şanslı olmak, belki miras almak demektir. Ev sahibi de olabilirsiniz ya da ailenizden ev kalabilir. Özellikle ev sahibi olmak isteyenlere hane içerisinde destek gelebilir.

Kahve falında kafes ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status