Kahve Falında Kadeh Görmek

Falda kadeh görmek, özel hayatınızda bir süredir aradığınız huzur ve mutluluğu bir anda yakalayacağınıza ve güzel gelişmeler olacağına yorumlanır. Hayırlı işler yapabilir ve özellikle sevdiklerinizden güzel sürprizler görebilirsiniz. Sizi seven insanların size değer vermesi ve el üstünde tutması hoşunuza gidebilir. Başkalarının size karşı iyimser olması ve elinden gelen yardımı yapması sayesinde bazı istekleriniz gerçek olabilir. Mesela iş arayanlar bir arkadaşları vesilesi ile işe girebilirler. Başkalarının aracı olduğu konularda güzel olaylar olacaktır. Kendinizi şanslı bir dönemde hissedebilirsiniz.

Kahve falında kadeh görmek, bazen negatif olarak yorumlanır. Özellikle son zamanlarda hakkınızda bir takım dedikodular çıkabilir ya da birinden duyacağınız sözler karşısında kalbiniz çok kırılmış olabilir. Bazı insanlar ile aranıza mesafe koymak isteyebilirsiniz. Sizin sözlerinizi yanlış anlayan ve darılan biri de olabilir. Her ne kadar iyi niyetli olsanız da yanlış anlaşılmalar yüzünden bazı insanlar ile aranızın açılması olasıdır.

Kahve Falında Boş Kadeh Görmek

Bazı insanların sırlarınızı deşifre etmesi ve boşboğazlık yaparak hakkınızda bazı şeyleri başkalarına anlatmaları olarak yorumlanır. Bu yüzden dostluklarınızı yeniden gözden geçirebilirsiniz. Şu günlerde sırlarınızı kimseye paylaşmamanız en hayırlısı olabilir. Yoksa bu sırların herkes tarafında öğrenilmesi zor günler yaşamanıza yol açacak.

Kahve Falında Şampanya Kadehi Görmek

Hayatınıza renk katacak insanlar ile karşılaşacağınıza ve hayatınızda sürpriz olaylar yaşanacağına yorumlanır. Sosyal çevreniz daha kalabalık hale gelebilir ve yeni insanlar ile tanışarak sosyal hayatta daha aktif olabilirsiniz. Dostlarınız ve sevdikleriniz ile kutlamalara katılabilir ve davetler de alabilirsiniz.

Kahve Falında Şarap Kadehi Görmek

Aşk hayatında sürpriz gelişmeler olabilir ve duygularınız kontrol edemeyebilirsiniz. Bekar olanlar bir anda aşık olarak hızlı bir evlilik sürecine girebilirler. Aşk hayatında yaşanacak sürprizlere ayak uydurmakta zorlanabilirsiniz. İlişkisi olanlar da sevdikleri insandan yana çok mutlu olacaklar.

Kahve Falında Ters Kadeh Görmek

Sizi kışkırtıcı sözler işitebilirsiniz ve bu yüzden moraliniz bozulabilir. Bazı insanlar sizi kıskandığı için canınızı sıkıcı sözler söyleyebilirler. Belki hevesinizi kırmaya da çalışabilirler. Özellikle iş hayatında ortaklarınız ya da çalışma arkadaşlarınız tarafından haksızlığa uğramanız olasıdır.

Kahve tabağında kadehin anlamı, aile içerisinde bekar birinin evlenmesi olarak yorumlanır. Haneden birinin davetine de katılabilirsiniz. Kalabalık ortamlara girecek, sevdiklerinizin özel günlerinde onların yanında olacaksınız. Uzun süredir görmediğiniz akrabalarınızı da bu vesile ile görebilirsiniz.

Kahve falında kadeh ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status