Kahve Falında Kabartı Görmek

Falda kabartı görmek, yüreğinizin kabarması, içinizin sıkılması anlamına gelir. İçinizdeki sıkıntı yüzünden canınız hiçbir şey yapmak istemiyor olabilir. Özellikle bazı şeylerin yolunda gitmemesi sizin geleceğe yönelik daha şüpheci ve korku ile yaklaşmanıza neden oluyor. Sürekli sorunlar üzerine düşünerek yüreğinizi sıkıyorsunuz. İç huzurunuz olmaması ve bazı endişelere sahip olmanız nedeniyle sevdiklerinize de soğuk davranıyor olabilirsiniz. Ancak üzerinizdeki bu karamsarlığı atmalı, dostlarınızla vakit geçirerek ve dertleşerek rahatlamaya çalışmalısınız. Kahve fincanının ortası kabarmışsa, sağlık sorunu yaşamak anlamına gelir.

Kahve falında kabartı görmek, aynı zamanda sevdiğiniz insan ile aranızın açılması ve sıkıntı yapmanız anlamına gelir. Gönül işlerinin pek de yolunda gitmemesi sizi çok üzüyor olabilir. Sevdiğiniz insan ile aranızda güven sorunlarının olması başlıca problem olabilir. Her ne kadar onun sizi sevdiğini bilseniz de bazı şeyler aklınızı kurcalayacak. Özellikle alacağınız bir haber sonrasında büyük bir sıkıntı yaşayabilirsiniz. Dertlerinizi içinize atmak yerine birileri ile paylaşmak sizin için daha faydalı olacak. Yoksa bu sorunları aklınızda büyütmeye başlayabilirsiniz.

Kahve tabağında kabartı anlamı, hane içerisinden gelecek haberler sonrasında huzurunuzun kaçması anlamına gelir. Size sıkıntı veren insanlar olabilir ve bu kişilerin sizi rahat bırakmaması sebebiyle bir süredir kafanızı dinlemek, herkesten uzaklaşmak istiyor olabilirsiniz. Sizi üzen ve canınızı sıkan insanlara durumu açıklamadığınız sürece sıkıntılarınız artabilir.

Kahve falında kabartı ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Mirac dedi ki:

  Peki o sorunu nasil anlayabiliriz beyza hanım.

 2. Beyza dedi ki:

  Kahve falında eğer bir tümsek şeklinde bir kabartı çıktıysa, bu kafanızda bazı kararsızlıklar olduğunu gösterir. Hemen oraya herhangi bir parmağınızla basıp, döndürün ve kafanızdaki karışıklığı giderecek sorunu burada görün.

  1. Mirac dedi ki:

   Peki bu sorunu nasıl anlayabiliriz beyza hanım.

DMCA.com Protection Status