Kahve Falında Jeton Görmek

Falda jeton görmek, işsiz olan kişiler için tez zamanda iş bulacaklarına ve kazanç sağlamaya başlayacaklarına yorumlanır. Ekonomik özgürlüğünüze çok yakın bir süre içerisinde kavuşabilirsiniz. Bir iş başvurunuz kabul edilebilir ve yakında iş başlayarak aile geçiminizi rahatça sağlayabilirsiniz. İşi olan kişilerde de memnun değillerse daha iyi bir iş fırsatını değerlendirebilirler. Bu sayede daha iyi olanaklara sahip bir işte devam edebilirsiniz. Eğitim hayatınız devam ediyorsa, sınav sonuçları hakkında endişeleriniz gidecek. Çok iyi sonuçlar gelebilir ve eğitiminizde her şey yoluna girebilir. Emeklerinizin karşılığı alacaksınız ve kariyer hayatınız da tam hayal ettiğiniz gibi şekillenmeye başlayacak.

Kahve falında jeton görmek, kolay yoldan para kazanmak ve bu paranın elden uçup gitmesi anlamına da gelir. Maddi sıkıntılar bir yerden gelecek toplu para ile son bulabilir. Ya da elinize geçen paranın hayrını göremeyebilirsiniz. Belki hiç hesapta yokken bir masrafınız çıkabilir. Bu masraf yüzünden de yine elinize geçen paranın yeri bulunmuş olabilir. Veya aileden başka birinin de bu paraya ihtiyacı olabilir. Maddi beklentileriniz sizi bir süre daha hayal kırıklığına uğratabilir. Eğer kendi işinizi yapıyorsanız, başkasına borç verirseniz kendiniz zor durumda kalabilirsiniz. Borcunu geri ödemeyen biri yüzünden de sıkıntılı zamanlar geçirebilirsiniz.

Falda jeton şekli çıkması, aynı zamanda yanında yer alan sembollere göre farklı manalara gelir. Eğer elinde jeton tutan biri varsa, biri size haber gönderebilir. Bu belki bir iş teklifi ya da başka bir fırsat olabilir. Ancak kabul etmekte kararsız kalabilirsiniz.

Kahve tabağında jetonun anlamı, ailenize maddi yönden destek olacağınıza ve artık sizin de evde hatırı sayılır paralar kazanacağınıza yorumlanır. Belki şans oyunlarında yüzünüz gülebilir. Ancak haram paradan uzak durmaya gayret edin. Yoksa bu paranın hiçbir hayrı dokunmayacak.

Kahve falında jeton ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status