Kahve Falında Istakoz Görmek

Falda istakoz görmek, bir süredir geçim sıkıntısı çeken kişilerin zamanla maddi durumlarının iyileşeceğine yorumlanır. Belki maaşınıza zam alabilirsiniz. Ya da kendi işinizi yapıyorsanız gelirinizde artık olabilir. Özellikle ek gelir uğraşı içerisinde olan kişiler için çok müjdelidir. Ek gelir için harcadığınız emek sonuç verebilir. Elinize geçen para miktarının her geçen gün artması ile birlikte refaha erişeceksiniz. Gelecekte zenginliğin kapılarını aralayabilirsiniz. Emekleriniz size geri dönecek ve parlak bir istikbale erişeceksiniz. Belki çok daha iyi bir işte çalışmaya başlayabilirsiniz. Eğer çalışmıyorsanız, eşiniz ya da diğer aile bireylerinin de eve getirdiği para miktarı artabilir ve sofranızın rızkı artar. Bolluk bereketle birlikte geçim sıkıntıları da sona erecektir.

Kahve falında ıstakoz görmek, borcu olan kişilerin de yakında borçlarından kurtularak kazandıklarının cebine kalacağına yorumlanır. Size borcu olan kişiler de yakında bu borçlarını ödeyebilirler. Eğer sağlık sorunu yaşıyorsanız, sıhhate erişmek anlamına da gelir. Başınızdaki dertlere derman bulabilirsiniz. Belki bir yerden mal mülk ya da miras kalabilir. Bir mal mülk satışından da elinize toplu para geçmesi mümkündür.

Falda çıkan bu sembol yanında çıkan diğer şekillere göre farklı manalara gelebilir. Eğer falda ıstakoz ve kalp çıkarsa, aşk hayatında aradığın mutluluğa erişebilirsin. Kalbi boş olanların yakında kalplerini dolduracak biri karşılarına çıkabilir. Falda ıstakoz ve yol çıkması ise başka bir yere taşınmaya ve daha güzel bir hayat sürmeye yorumlanır. Belki çıkacağınız bir yolculuk da size hayırlı gelebilir. Fincanın ortasında ıstakoz sembolü çıkarsa, müjdeli haberler duyarak bunları sevdikleriniz ile paylaşacağınıza yorumlanır. Fincanın kenarında bu sembol çıkarsa, uzakta yaşayan biri ile ilişki yaşamak olarak yorumlanır. Sevdiğiniz insanla aranıza mesafe girebilir ve bir süre özlem çekebilirsiniz.

Kahve tabağında ıstakozun anlamı, kendi çabalarınız ile güzel bir gelecek kuracağınıza ve ailenizin de takdirini kazanacağınıza yorumlanır. Maddi yönden artık ailenize sorumlu olmaktan kurtularak kendi ayaklarınızın üstünde de durmaya başlayabilirsiniz. Hanede size destek veren kişiler başarılarınızdan dolayı mutluluk duyacaklar.

Kahve falında ıstakoz ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status