Kahve Falında İncir Yaprağı Görmek

Falda incir yaprağı görmek,  sürekli size dua eden ve her zaman daha güzel olanaklara sahip olmanız için size yardım eden bir insanın yine size fayda sağlayacağı anlamına gelir. Özellikle aile büyüklerinizden çok önemli bir yardım alabilirsiniz. Onların hayır duaları ve yardımları sayesinde her türlü zorluğu atlatabileceksiniz. Yalnız olmadığını bilmek ve ailenizden her zaman destek görmek, sizi güvende hissettirecek.

Kahve falında incir yaprağı görmek, aynı zamanda hayırlı işler peşinde koşmak ve çevreden hayır duası almak demektir. Yapacağınız iyilikler sayesinde insanlar size her konuda güvenecekler. Özellikle ağır başlı ve sakin bir mizaca sahip olmanız nedeniyle tüm kapılar size açılacak. Özellikle şu günlerde nereye gitseniz işlerinizi kısa sürede halledeceksiniz. İnsanlar sizin için ekstra yardımda bulunacaklar. Fincanın ortasında incir yaprağı varsa, günahtan kaçınmak ve doğru yolda olmak demektir.

Kahve tabağında incir yaprağının anlamı, hane içerisinde iyiliklerin yerini bulması, anne baba duası almak, büyükleri ziyaret etmek ve onların gönlünü almak demektir. Aile büyükleriniz ile zaman geçirmeniz size çok iyi gelecek. Onların size öğütleri ve yardımları sayesinde bazı sıkıntılarınızı atlatabileceksiniz. Özellikle anne ve babanızın manevi desteği sayesinde sorunlarınızdan uzaklaşabilirsiniz. Aileniz sizin yüzünüzün gülmesi için ellerinden gelen imkanı sağlayacak.

Kahve falında incir yaprağı ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status