İkizler Burcu Temmuz 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Temmuz ayında ikizler burcu yetenekleriniz ön plana çıkabilir. Para konuları ile başa çıkmak için keskin bir zekaya sahip olacaksınız. Gelecekte faydalı olabilecek yeni ilişkiler kurabilirsiniz. Bu ay, mesleğinizle ilgili doğru karar almanız gerekiyor. Sosyal çevrenizi genişletmeniz ve ailenizle daha fazla zaman geçirmeniz gerekiyor. Bu ay bazı işler ertelenebilir. Bu nedenle, işinizi olumlu sonuçlar vermesi için güvenle gerçekleştirin. İş hayatında bazı çabalarınız hayal kırıklıklarına neden olabilir. Çabalarınızdan normal kazançlar elde edeceksiniz. Zihinsel huzur verecek kişisel bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Kemiklerinizle ilgili sorunlardan muzdarip olabileceğiniz için sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Temmuz’da ikizler burçları farklı bir gelişme beklentisi yaşadıkları olaylarla ilgili şaşıracaklar. Bunun sizin için ne kadar uygun olacağını söylemek zor, çünkü yalan, aldatma veya başka bir tür eylemden kaynaklanan olumsuz etkiler olabilir. Size verilen sözler tutulmayabilir. Bazı beklentiler içerisine sokan biri sözünde durmayabilir. Bu ayın beklenmeyen sorunlar olabilir, aile ya da kişisel yaşantınızda bazı sırlar ortaya çıkabilir. Bunun yanı sıra bazı insanların size karşı söyledikleri yalanlar da canınızı sıkabilir.

Temmuz ayında önemli etkinliklerden biri, başka bir şehirde yaşayan genç bir kadınla ilgili haberlerle ilgili olacak. Bu ay hayatında ayrılık, bazı kayıp veya başarısızlık, talihsizlik veya kaza ile bağlantılı olabilir. Bu ay ailenizde önemli bir tatil geçirecek akraba veya arkadaşlarla bir araya geleceksiniz. Nişan, düğün, yıldönümü gibi kutlamalar olabilir. Bu ay evlilik için iyi bir ay olacak. Boşanan kişiler için yeni bir aile oluşturmak ve ayrıca yeni ve ciddi bir ilişki için ideal bir ay olabilir.

Bu ay çalışmanızda daha fazla strese sahip olacaksınız. Çünkü birçok kişi size güvenecek ve görevlerinizi kolaylıkla halledebilecek kadar yardım alamayacaksınız. Şimdi kendi kaynaklarınıza ve becerilerinize, daha büyük bir özgüven ve konsantrasyonunuza güvenin. İş yerinizde flört etmek, bu ilişkiye dair kişisel bir tavrı olan biriyle bir çatışma ve hatta bir skandal yaratacaktır.

Temmuz ayında, neşe ve özel heyecan için bir fırsat karşınıza çıkabilir. Yakın arkadaşlarınızdan veya komşularınızdan gelen bir adam güzel haberler getirebilir. Bu ay en ilginç ve özel deneyimler olabilir, yeni ve eski arkadaşlarınızla görüşebilirsiniz. Beklenmeyen fırsatlar, yakın ve uzaktaki insanlarla yaptığınız toplantılar ve tanıdıklarınız aracılığıyla ortaya çıkacak fırsatlar sizi mutlu edebilir.

İkizler Burcu Temmuz 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Sevginizi gösterme çabalarınızın eşiniz üzerinde büyük bir etkisi olmayabilir. İletişiminizde nazik olun ve bu ay daha dikkatli olarak hareket edin. Çiftler normal bir ev hayatına sahip olacak ve günlük rutinleri sinir bozucu olabilir. Aranızda gergin anlar olabilir, kişisel problemleriniz ilişkinize zarar verebilir. İlişkisi olmayanlar ise çalıştıkları yerde biri ile flört edebilirler.

İkizler Burcu Temmuz 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Bu ay, mali durumunuz dalgalı olabilir; bu nedenle ihtiyaçlarınızı dikkatli bir şekilde planlamanız gerekir. Gereksinimlerinizi önceliklendirmek ve yerine getirmek için net bir bütçe yapın. Düşük miktarda sistematik bir yatırım planı sizin için iyi olabilir. Finansal konular ve mülkiyet sorunları ile ilgili sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Çalışkanlığınız ve samimiyetiniz kariyerinizde size bilgi kazandırabilir. Çalışmalarınızda başarılı olursunuz, ancak biraz gecikmeyle mümkündür. Gereksiz komplikasyonlara yol açabilecek aceleci kararlar almaktan kaçının.

YORUMLAR

  1. Rahima dedi ki:

    Selam . Bu ay beni mutlulug bekliyormu? Yas 42 ekizler burcuyum

DMCA.com Protection Status