İkizler Burcu Şubat 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Şubat ayında ikizler burcu bu ayın sıkı çalışma ve başarı dolu olacağını öngörüyor. Bunun nedeni gezegenlerin çoğunluğunun burcun kuzey kesiminde olmasıdır. 10 Şubat‘ta Venüs balık burcuna giriyor. Bu sebeple amaçlarınıza, hedeflerinize odaklanmanın ve bir şeyler elde etmeye çalışmanın tadını çıkarabilirsiniz. Önemli adımlar atabilir, yüksek bir noktaya gelebilir, ilerleme kaydedebilir, iyi izlenimler edinebilir veya önemli insanlarla bağlantı kurabilirsiniz. Aşk hayatında daha geleneksel olabilirsiniz ve diğer şeylere daha fazla odaklanmak isteyebilirsiniz. Kariyer hayatınız da ağır basabilir.

17 Şubat‘ta, Merkür balık burcuna giriyor ve 18 Şubat‘ta Güneş balık burcuna geçiyor. Bu nedenle de hedeflerinize odaklandığınızda ve istediğiniz şey için çok çalışırken çok daha iyi hissedebilirsiniz. Daha iddialı ve yönlendirici, çalışkan ve odaklı, disiplinli ve sorumlu hissedebilirsiniz. Bunun yanı sıra istediğiniz şey için uzun vadeli planlarınızda çalışabilirsiniz. Neler yapabileceğiniz konusunda daha gerçekçi olabilirsiniz ve hayata pratik bir yaklaşımda bulunabilirsiniz. Parçaların birbirine nasıl uyduğunu görebilir ve yönelmek istediğiniz yönü anlayabilir ve istediğiniz yerde olmak için doğru yola adım atabilirsiniz. Doğru yaptığınız şeylerle ilerleme kaydedebilir ve neyi değiştirmeniz gerektiğini ayarlayabilirsiniz.

15 Şubat‘ta, kova burcunda bir güneş tutulması meydana geliyor. Bu sebeple de büyük fikirlerinize, büyük planlarınıza ve hayatınızda genişlemek istediğiniz şeylere odaklanabilirsiniz. Genişleme ve keşif planları üzerine çalışabilir, öğrenip gelişmesine izin veren yeni deneyimlere açık olabilirsiniz. Daha fazla fırsatın kilidini açabilir ve olasılıkları değerlendirebilirsiniz. Yaşam hakkında daha iyimser olabilirsin. Bu ayın atmosferi daha fazla öğrenmenize, bilgeliği paylaşmanıza ve inançlarınız hakkında daha tutkuyla yaklaşmanıza yardımcı olabilir. Güneş tutulmaları yeni aylara karşılık gelir ve öncesi ve sonrası altı aya kadar etkileyebilir.

İkizler Burcu Şubat 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

İkizler burcu için Şubat ayında aşk hayatı ve ilişkilerde en iyi günler 4 Şubat ve 5 Şubat olacak. Aşk hayatının ay boyunca son derece aktif olacağını gösterir. Ayın ilk yarısında fiziksel ilişki için özlem duyuyoruz, ancak ikinci yarıda eşinizden veya partnerinizden daha fazla romantizm arıyor olacaksınız. Sevdikleriniz, ev yaşamınız ve kariyer hayatınızı nasıl dengelediğinize de bağlıdır. Bu ay kariyeriniz önceliğiniz olacağı için sevdiğiniz insan anlayış göstermezse sorunlar çıkabilir. Bekar olanlar ise iş hayatlarından biri ile görüşmeye başlayabilirler. Çalışma ortamında tanışacağınız biri ile flört etmeniz olasıdır.

İkizler Burcu Şubat 2018 Kariyer ve İş Yorumu

İkizler burcu için Şubat ayında para, kariyer ve iş hayatında en iyi günler 25 Şubat ve 26 Şubat olacak. Bu ay kariyerinize daha fazla odaklanacağınız, hatta özel hayatınızı geri planda bırakacağınız öngörülüyor. Geçmiş aylarda güneşin 19 Kasım’da kariyer merkezinize hareket etmesi ile birlikte başarınıza giden yolda ilerlemeye devam ediyorsunuz. 16 Şubat‘a kadar gezegenlerin gerilemesi konusunda dikkatli olmalısın. 16 Şubat’a kadar kolay sorumlulukları yerine getirin ve bir şeylerin kendi hızda hareket etmesine izin verin. Mevcut düzeni korumaya özen gösterin ve endişe etmeyin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status