İkizler Burcu Ocak 2021 Aylık Yorumu

İkizler Aylık Burç – Ocak 2021

2021 yılının Ocak ayında ikizler burcu, İkizler burcu insanları hayatlarının her alanında ciddi sorunlar görebilirler çünkü Satürn, Güneş ve Jüpiter artık 8. evde olacak. Bu gezegenlerin yerleşimi, kişisel ve profesyonel yaşamınızda büyük değişiklikler olacağını söyler. Venüs 7. evde olacağı için aşk hayatınız ve ilişkileriniz bu ay en çok faydayı görecek. Özellikle bu kavgalara ve tartışmalara yol açabileceğinden patronunuz, kayınpederiniz, eşiniz, arkadaşlarınız, ağ çevreniz ve iş ortaklarınızla hararetli tartışmalar yapmamaya dikkat etmelisiniz.

Aşk İlişkisi: Mars ve Venüs, tutkulu ve çekici görünerek ilgi odağında kalmanıza yardımcı olacağından, şimdi aşkı bulabilirsiniz. Sevgiyi sosyal çevrenizde kolayca bulabilirsiniz. Gezegen konumları, çalışma ortamınızda daha iyi yarınızı bile bulabileceğinizi gösteriyor. Bu sefer aşkla ilgili büyük kararlar alacak güvene sahip olmayacaksınız.

Finans: 8. evdeki Jüpiter ve Güneş gezegenleri, cüzdanınıza biraz baskı uygulayabilir. Önümüzdeki aylarda zenginleşebilirsiniz, ancak beklediğiniz gibi yılın başında hemen değil. Ayrıca, herhangi bir büyük risk alma konusunda dikkatli olun. Bu sefer bazı gizli servetler, eşiniz ve aileleri, özellikle de akrabalarınız aracılığıyla keşfedilebilir. Ancak sakin olmak ve bu konuda heyecanlanmamak veya açgözlü olmamak önemlidir. Şimdi egoist olmayın.

Kariyer: Profesyonel olarak bazı engeller bekleyebilirsiniz. Zihniniz, herhangi bir yeni görev veya proje almadan önce bekleyen görevleri tamamlamak üzeredir, ancak duygusal sorunlarla boğuştuğunuzu hissedebilirsiniz. Ayrıca iletişiminiz ve konuşmanız, Merkür de 8. evde olacağından patronunuzla başınızı belaya sokabilir. Bu, işteki yaşlılarınız ve meslektaşlarınız için bazı sorunlar yaratabilir. Haritanızdaki kariyer gezegeni Jüpiter, kariyer ve mesleğin doğal gezegeni, Satürn ve cesur Güneş gezegeni ile birlikte olacak. Bu, işte olgunlaşmamış eylemlere yol açabilir ve işteki yaşlılarınızla size bazı sorunlar verebilir.

Bakınız: İkizler 2021 Yorumu

İş: Ortaklık işi şu anda bir aksilik yaşayabilir. Kıdemlilerinizle başınız derde girebilir ve profesyonel hedeflerinize kolayca ulaşamazsınız. İşler şu anda sizin için gizli ve beklenmedik kaynaklardan gelebilir. Ancak iş ortaklarınızı tam olarak tanımaya hazırlıklı olun, çünkü niyetleri konusunda size karşı şeffaf olmayabilirler ve bu daha sonra sorunlara neden olabilir.

Profesyoneller: İkizler yerlileri oldukça iyi bir zaman bekleyebilirler, ancak özellikle yayıncılık, hesaplar ve / veya BT sektörüyle ilgileniyorlarsa iş yerinde zihinsel gerginlik ve stres olmadan değil. Bu ay masanızda bekleyen görevler ve dosyalar olacak, bu nedenle işinizi zamanında bitirmeye dikkat edin. Üretkenliğinizi ve çıktınızı artırmak için sistematik bir yaklaşım benimseyin ve daha organize olun. Bu, yaşlılarınızın sizi daha çok sevmesini sağlayabilir.

Sağlık: Büyük sorunlar görülmese de, zihinsel stres ve ızdırap nedeniyle sağlığınız bozulabilir. Koç burcundaki Mars sosyal yaşamınız için motorunuza yeterli yakıt vereceği ve aynı zamanda buhar üreteceği için işle ilgili stresiniz bu zamanı azaltacak ve bazı çarpıntılara ve baş ağrılarına neden olacaktır. Çok heyecanlanmamaya ve Yoga yapmamaya ve sağlıklı beslenmemeye çalışın.

Eğitim: Merkür 8. evde olacağından öğrenciler bu zamanı stresli bulabilirler. Olumlu sonuçlar elde etmek için daha odaklanmış bir dikkat ve sıkı çalışmanız gerekir. Yurt dışı eğitim planları gecikebilir. Sizin için yüksek öğrenim gezegeni olan Satürn, Natal Ay’ınızdan sekizinci noktada otururken çok iyi sonuçlar veremez. Ancak Jüpiter’in ve Güneş’in buradaki varlığı, önümüzdeki aylarda fayda sağlamaya başlayabilmeniz için sıkı çalışmanıza ve geleceğinizi planlamanıza neden olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status