İkizler Burcu Ocak 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Ocak ayında ikizler burcu yıla yoğun ve bir o kadar ciddi meseleler ile uğraşarak, hayatında radikal kararlar almaya başlayarak girecek. 11 Ocak tarihinde Merkür oğlak burcuna giriş yapıyor. Bu ay daha fazla bilgi edinmek, daha çok şey öğrenmek ve kendinizi geliştirmek isteyeceksiniz. Çözüm bulmanız gereken ciddi konulara odaklanabilirsiniz. Bazı problemlerin özüne inmeniz gerekecek. İş hayatınız yoğun ve rahatsız edici olabilir ve ihtiyaç duyduğunuz her şeyi bulana kadar bir şeyler size engel olabilir. Ancak ertelenen tüm sorunlar bu ay kararlılığınız ile çözülecek. Daha detaycı olabilirsiniz. Hayata ciddi bir yaklaşım gösterebilir, başkalarıyla iletişimde daha baskın olabilirsiniz ve insanlar sizin söyleyeceklerinizi daha ciddiye alabilirler. İletişim kurarken karşı tarafa fikrinizi rahatça geçirebileceksiniz. İletişim becerileriniz güçlü olacak.

Venüs, 17 Ocak‘ta kova burcuna giriyor ve büyük fikirlere odaklanarak, hayatınızda yeni yollar ve yeni hedefler belirliyor olacaksınız. Dünyayı keşfederek, maceracı olmak ve pozitif olmaktan hoşlanacaksınız. Sevdiklerinizle birlikte macera dolu bir etkinliğe katılmak isteyebilirsiniz. Sevdiklerinize zaman ayırmak ve onlarla birlikte olmak sizi motive edecek.

Güneş 19 Ocak‘ta Kova burcuna giriyor ve öğrenirken, öğretirken, yazarken veya konuşurken, seyahat ederken cesur olacak, beklenen daha fazla performans ortaya koyacaksınız. Hayatınızı genişletebilir ve daha iyimser hissedebilirsiniz.

Merkür 31 Ocak‘ta kova burcuna giriyor ve büyük fikirler bulabilir, büyük planlarlar üzerine çalışabilirsiniz. Bu ay hayatınızda önemli bir ilerleme olacak ve yeni planlar üzerinde çalışabilirsiniz. Bilgeliği paylaşabilir, hayata iyimser yaklaşabilir veya büyük resmi daha iyi görmeye çalışabilirsiniz. Bu sayede geleceğe yönelik kararlarınız da sizi yanılmayacaktır.

Mars 26 Ocak‘ta yay burcuna giriyor. Evliliğinizde ya da ilişkinizde daha fazla enerjiye sahip olabiliriz. Daha fazla uzlaşmaya varabilir, daha dengeli olmaya çalışabilir ve barışı korumaya çalışabilirsiniz. Başkalarına kendinizden daha fazla ilgi gösterebilir ve ilişkilerinizde sözünüzü tutarak sorumluluklarınızı rahatça yerine getirebilirsiniz. Sevdiklerinize daha çok zaman ayırmanız gerektiğini hissedeceksiniz. Yeni insanlarla tanışabilir, yeni ortaklıklar kurabilir ve başkalarıyla çalışmanızdan fayda sağlayabilirsiniz.

Uranüs, 2 Ocak‘ta koç burcunda gerilemesini sona erdirir ve son birkaç aydır hayatınızdaki genel değişikliklerle, arkadaşlıklar, sosyal gruplar veya umutlarla ilgili mücadeleniz de bitiyor. Gerileme sona erdiğine göre, şansınız varken, istediğiniz değişiklikleri yapmak, kendinizi daha bağımsız hissetmek ve hayaliniz için doğru yola sokmak için çalışabilirsiniz. Artık mücadele ettiğiniz konularda karşılığını alabileceksiniz.

Yengeç burcunda 1 Ocak tarihinde dolunay meydana geliyor. Bu dolunay planları veya anlaşmaları sonuçlandırabilir, mali konular netleşebilir, istikrar veya güvenlik için engeller kalkabilir ve daha iyi motivasyonla çalışabilirsiniz. İnsanların sizin hakkınızda ne düşündükleri ve söylediklerine daha duyarlı olabilirsiniz. Ancak başkalarına güvenmeniz gerekiyor.

15 Ocak‘ta Oğlak burcunda yeni ay meydana geliyor. Karşılıklı yarar sağlayan bir proje veya girişim izleyebilir, araştırma yapabilir, hayatınızda daha iyi bir dönüşüme başlayabilir veya çok istediğiniz bir konuya odaklanabilirsiniz

Aslan burcunda 31 Ocak‘ta ay tutulması gerçekleşiyor olacak. Bu tutulma 2018 yılının ilk tutulmasıdır. Genişleme ve keşif için işin doruk noktasını görebilir, genişletmek veya keşfetmek için planları tamamlarsınız ve fırsatlar sunan yeni deneyimlere açık olabilirsiniz. Artık iş hayatında büyümek ve yol kat etmek zamanı diyebiliriz. Daha iyimser olabilir ve inançlarınıza daha fazla bağlanabilirsiniz. İnancınıza bağlı hissetmiyorsanız, onlardan vazgeçebilir ve şimdi hayatınızla tutarlı olduğunu düşündüğünüz inançlar için çalışabilirsiniz. Tutulmalar öncesi ve sonrası altı aya kadar etkileyebilir.

İkizler Burcu Ocak 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

İkizler burcu için Ocak ayında ilişkiler, evlilik ve aşk hayatında en iyi günler 7 Ocak, 8 Ocak ve 9 Ocak olacak. Ayın ikinci haftasında sevdiğiniz insanla aranızdaki sorunları çözmek için ekstra mücadele vereceksiniz ve ilişkinizde her şey yoluna girecek. Ayın ortalarında sevdiğiniz insanla baş başa kalmak ve birlikte aktivitelere katılmak isteyebilirsiniz. Bekarsanız, yeni bir ilişki için bu ay kararsız olabilirsiniz. Ancak ayın sonunda ilişkiler için net kararlar alınacak.

Ayrıca Bakınız: İkizler Burcu 2018 Yorumu

İkizler Burcu Ocak 2018 Kariyer ve İş Yorumu

İkizler burcu Ocak ayında iş hayatı, para ve kariyer alanında en iyi günler 1 Ocak, 2 Ocak, 28 Ocak, 29 Ocak ve 30 Ocak olacak. Ayın başında son derece kararlı ve azimlisiniz. Bu sebeple eskiden emek verdiğiniz ne varsa ayın sonuna doğru karşılığını almaya başlayabilir, yeni yatırımlar yapabilir veya birikimlerinizi artırabilirsiniz. İş hayatında ise Ocak ayında yeni başlangıçlar uğur getirecek. Bu yıl kariyerinizde geleceğe daha aydınlık bakıyor olacaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status