İkizler Burcu Nisan 2021 Aylık Yorumu

2021 yılının Nisan ayında ikizler burcu, İkizler burcu insanları bu ay hayatlarının birçok alanında bazı karışık sonuçlar görebilirler. Gezegenlerin yerleşimi, kişisel ve profesyonel yaşamınızda değişiklikler olacağını ve sağlık ve refahta bazı iniş çıkışlar yaşayacağınızı söyler. Sanatsal uğraşlar ve konfora ulaşmak ilginizi çekebilir. Kendinize o kadar takıntılı hale gelebilirsiniz ki, elinizdeki önemli işleri halletmeyi unutabilirsiniz. Aşk hayatınız ve ilişkileriniz bu ay bazı aksiliklerle karşılaşacak. Eşiniz, sevgiliniz ve aile üyelerinizle tartışmamaya dikkat etmelisiniz. Gezegenler sizi bu ay koruyacak, ancak sorumlu davranmalısınız.

Aşk İlişkisi: Aşk konularında karışık bir başarıya sahip olabilirsiniz ve doğru partneri bulmak için acele etmemelisiniz. Doğal olarak, doğru zamanda ve doğru yerde olmasına izin verin. Hayatınızdaki ruh eşi ruhsal olacak ve zihinsel dalga boyunuzu paylaşabilecek dürüst bir insan arayacaksınız. Hayat arkadaşınız olmayı seçtiğiniz kişide bağlılık ve doğruluk ararsınız. Bu yıl bir ilişkiyi bitirdiyseniz hayata devam edebilirsiniz. Gezegensel konumlar, sevgilinizi iş ya da eğlence için yurtdışına bir seyahatte bile bulabileceğinizi gösteriyor. Sabırlı olmalı ve kişiyi tanımalısınız. Zihninizin değil, kalbinizin sevgi meselelerine karar vermesine izin vermelisiniz.

Finans: Bu ay, birçok beklenmedik olay yaşanacak, sizi hayli şaşırtacak ve şaşkına çevirecek, böylece mistisizmi ve gizemi keşfetmek isteyebilirsiniz. Gezegenler hem işinizden hem de ailenin baba tarafından beklenmedik kazançlar sağlayabilir. Bununla birlikte, bazı mali sorunlar da olabilir. Bu ay birden bire zenginleşebilirsiniz. Çok çalışmalı ve çaba göstermelisiniz. Ayrıca büyüklerinizin nasıl para biriktireceğiniz ve para kazanmada nasıl başarılı olunacağı konusundaki tavsiyelerine kulak vermelisiniz. Gezegenler sizin için pek çok zenginliğin kilidini açacak, ancak her gün meditasyon yapmalı ve içsel Gurunuzu güçlendirmelisiniz. Mali cephede biraz daha şans istiyorsanız, bir tapınakta biraz hayır işi yaparak yararlanabilirsiniz. Babanızdan veya kayınpederinizden biraz servet alabilirsiniz.

Kariyer: İşinizde bazı beklenmedik olaylar olabilir, bunlardan bazıları sizin lehinize olabilir ve bazıları olmayabilir. Ama olumlu bir rahatlama yaşayacaksın ve bol şans ve servet bulacaksın. Zihniniz işyerinde çözülmemiş bazı sorunlara odaklanacak ve becerileriniz ve cesaretiniz için patronunuz tarafından övüleceksiniz, ancak fazladan iş nedeniyle zihinsel stres yaşayabilirsiniz. Herkes konuşmadaki cesaretinizi sevecek ve etrafınızda rahat hissedecek, ancak üzülmemeye ve sert sözler kullanmamaya dikkat edin. İş yerinde yeni sorumluluklar alıyor olabilirsiniz. Sıkı çalışmanız, becerilerinizin tanınmasını sağlayabilir. Ancak yurtdışına çıktığınızda, ülkenizde kalmaktan daha fazla şans bulabilirsiniz. Şimdi parlayacaksın. Her türlü konforu alacaksınız.

Ticaret: Ortaklık işi, özellikle yurtdışında iş anlaşmaları yaparsanız, bu ay sizin için iyi sonuçlar verebilir. Yabancı müşteriler ve müşterilerle iş anlaşmaları yapabilirsiniz, fikirlerinizi ve işe yaklaşımınızı beğeneceklerdir. Yolculuklarınızda bazı engelleriniz olabilir, ancak sabırlı olursanız bu engelleri çözebilir ve galip çıkabilirsiniz. Yeni iş fırsatları yaratabilir ve bazı iyi sözleşmeler yapabilirsiniz. Ancak yaşlılarınızla da başınız belaya girebilir ve mesleki hedeflerinize ve iş hedeflerinize ulaşamayabilirsiniz. Tutkunuzu ve ilginizi yaşlılara açıklarsanız, destekleyici olabilirler. İşler şu anda sizin için gizli ve beklenmedik kaynaklardan gelebilir, ancak dikkatli davranmanız gerekir.

Profesyoneller: İkizler yerlileri çok keskin ve entelektüel olabilir, ancak biraz yargılayıcı olmadan olamaz. Onlara defne kazandıran ama aynı zamanda başlarını belaya sokan bu yargısal yaklaşımdır. Özellikle yayıncılık, hesaplar ve / veya BT sektörüyle ilgiliyse, işte stres görülür. Bu ay masanızda biriken birçok görev olacak ve bazı beklenmedik projeler ve iş taahhütleriniz için yurtdışına seyahat etmeniz gerekebilir, bu yüzden dikkatli olun ve görevlerinizi zamanında bitirin. Yaşlılarınız bilgeliğiniz ve bilginiz için sizi övebilir. Ancak gereksiz tartışmalara girmeyin. Konuşmanızda ve davranışınızda daha dikkatli olun. Akıllıca davranırsanız terfi veya maaş zammı alabilirsiniz.

Sağlık: Sağlığınız şimdi size bazı inişler ve çıkışlar verebilir ve sağlığınız biraz zayıflayabilir. Ancak gezegenler aynı zamanda sağlığınızı da koruyacak ve size herhangi bir büyük sağlık sorunu olmadan uzun bir yaşam sunabilir. Ancak sağlıkla ilgili bazı beklenmedik harcamalar olabilir. İşle ilgili biraz stresiniz olabilir. Sattvik yemek yiyerek iyileşmeyi deneyebilirsiniz. Strese girmemeye çalışın ve sağlıklı olmak için Yoga yapın. İyi bir yaşam için her gün dua edin ve meditasyon yapın.

Eğitim: Öğrenciler bir önceki aya göre daha iyi vakit geçirebilirler, ancak uyanıklık açısından çok olumlu hissetmeyebilirler. Biraz uyuşukluk ve gereksiz stres ve gerginlik olasıdır, ancak iyi olan şey öğrencilerin keskin bir zihin kazanabilmesidir. Gezegenler, rahatlık ve bazı dikkat dağıtıcı şeylerde çok fazla hoşgörüye neden olabilir. Ancak odaklanırlarsa, iyi entelektüel beceriler kazanabilirler ve bu, çalışmalarını çok daha kolay hale getirebilir. Yabancı eğitim artık mümkün. Gezegenler yüksek öğreniminize yardımcı olabilir ve araştırmayla ilgili çalışmalar yapmanızı sağlayabilir. İçtenlikle denerseniz ve gerekli sıkı çalışmayı da yaparsanız burs alabilirsiniz.

Şanslı tarihler: 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 19, 21, 22, 23, 24, 29, 30, 31

Uğursuz tarihler: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 12, 13, 16, 17, 18, 20, 25, 26, 27, 28

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status