İkizler Burcu Nisan 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Nisan ayında ikizler burcu uzun süredir devam eden endişe ve kuruntulardan kurtulabilirsiniz. Özellikle iş hayatında sizi tedirgin eden ne varsa sona erebilir. Kazancınızda da önemli gelişmeler olacak. Çalışma ya da eğitim hayatında övgüler gelebilir. Özellikle yakın çevreniz sizi takdir edecekler. Aile içindeki sorunlarınızın da sona ermesi ile birlikte artık rahat bir nefes alabilir, kendi işlerinize daha sağlıklı odaklanabilirsiniz. Gelirinizde önemli bir artış olması da mümkündür.

Nisan ayında çalışma yerine bir meslektaşınız, bir liderin sizden beklentileri artabilir. Özellikle büyük bir sorunu çözmeniz gerekecektir. Bu sayede iş hayatında dikkat çekebilirsiniz. Artık kötü bir ruh hali ya da depresyon için bir nedeniniz olmayacak, ama yine de benzer ruh hallerinden geçeceksiniz.

Nisan ayı ikizler burcu için çok başarılı bir ay olacak. Uzun süredir hayal ettiğiniz ya da çok fazla enerji harcadığınız plan ve projelerde hızlı gelişmeler olabilir. Başvurularınız da olumlu sonuçlanabilir. Artık emeklerinizin karşılığını almak sizi oldukça motive edecektir. Bu ay bir kadından para alacak ya da göndereceksin. Nisan ayında 35 yaş üstü ikizler kadınları, aile gelirini yükseltmek için iyi bir ay olacak.

Aşk hayatında farklı duygusal deneyimlerle huzursuz olacaksınız. Duygularınızı ve arzularınızda iniş çıkışlar olabilir. Eski bir dramatik aşk ilişkisi veya evlilik yine bir endişe olabilir. Geçmişte biten bir ilişki yüzünden endişe yaşanabilir. Ya da canınızı sıkacak bir karşılaşma da olabilir.

Halihazırda aldığın bir değişiklik yüzünden aileniz tarafından tepki ile karşılaşabilirsiniz. Kimsenin kabul etmediği bir plandaki sürprizler çok farklı olacak, pişmanlık olmayacak. Bu ay ki haber veya önerilere bir cevap vermeden önce sizi ciddi ve titiz bir şekilde düşünmeye zorlayacaklar. Son birkaç yıldır görüşemediğiniz dostlarınız ile yeniden bir araya gelme şansınız olabilir. 35 yaşın üzerindeki ikizler erkekleri baskı altında kalacak ve problemlerini kısa sürede çözmek zorunda kalacaklar, ki bu da ek stres yaratabilir.

İkizler Burcu Nisan 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Aşk hayatınızda kafanızı karıştıran durumlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Hoşlandığınız kişiye duygularınızı açmak konusunda kararsız olacaksınız. Eğer evliyseniz ya da ilişkiniz varsa, sevdiğiniz insanla ilişkinizde samimiyet artacak. Aranızda daha iyi bir uyum ve denge yakalayabilirsiniz.

İkizler Burcu Nisan 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Profesyonel yaşamınızda idealizm ve objektiflik arayışındasınız. Otorite figürleri kariyerinizi derinden etkileyecektir. Özellikle iş hayatında önemli insanlar tarafından takdir görebilirsiniz ve size yeni fırsatlar sunabilirler. Para konusunda riskli girişimlerden kaçınmalısınız. Genel kazancınızda artış olabilir. Eşinizin maddi durumunda ise sıkıntı olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status