İkizler Burcu Mayıs 2021 Aylık Yorumu

2021 yılının Mayıs ayında ikizler burcu, İkizler yerlileri bu ay birçok iniş ve çıkışa şahit olacak. İş sahibi insanlar bir dereceye kadar şanslı olsa da, zorluklarla iyi yüzleşmek zorunda kalacaklar. Ay ortasından sonraki zaman biraz uygun olabilir. Mali durumlarına bakıldığında, bu ay, parasal kayıp olasılığı daha yüksek olduğu için olumsuz bir dönem geçiriyor gibi görünüyor. Ay İkizler öğrencileri için birçok yeni plan getiriyor. Yurtdışında okumak isteyen öğrenciler için ay faydalı olabilir. Aile üyelerinizle vakit geçirebildiğiniz ve ev tadilatı ve gerekli harcamalar için biraz para harcadığınız sürece aile hayatı iyi kalacaktır. Evli ve / veya aşk hayatında biraz temkinli olun, çünkü önceki hatalarınızdan dolayı sevgiliniz / eşiniz nedeniyle bazı tartışmalar ortaya çıkma olasılığı yüksektir. Sağlığınız, iyi performans göstermenize ve hayattaki çeşitli olumsuzluklarla başa çıkmanıza neden olabilir.

Aşk İlişkisi: Yıldız etkilerinin hepsi oldukça zorlu olduğundan bu ay aileniz için zor olabilir. Önceki hatalarla ilgili bir kavga nedeniyle aile üyelerinizden ayrılma mümkün olabilir. Her şeyi daha da kötüleştirebileceği için öfkenizi göstermeyin ve herhangi bir yüzleşmeye kışkırtılmayı reddedin. Aile ortamı ay boyunca çok stresli kalacaktı. Ailevi sorunlardan kolayca etkilenen çocuklar oldukları için çocuklara dikkat edin.

Finans: Yıldızlar elverişli değil ve bu yüzden bu ay finansal ilerlemeniz için iyi beklentiler yok. Bazılarınızın aile üyelerinizin istekleri dışında kredi alması gerekebilir. Bu, evde tatsız bir durum yaratır. İklim, yatırım ve yeni girişimlerin başlatılması için de iyi olmayacaktır.

Kariyer: Çabalarınıza ve sıkı çalışmanıza rağmen bu ayı dört gözle bekleyecek çok az şey var. Patronunuzun beklentilerini karşılamak için çok çalışmak zorunda kalacaksınız ve bu sizi çılgına çevirebilir. Yeni bir şey olmayacak. İş yerinde sıkılmış ve üzgün hissedeceksiniz. Ve bazı meslektaşlarınız da size karşı komplo kuruyor olabilir. İşin iyi yanı, bazı kıdemli personel ile olan ilişkinin bu ay size biraz büyüme ve rahatlama getirebilmesidir.

Ticaret: Bu ayki potansiyel müşterileriniz söz konusu olduğunda hiçbir şey olumlu değil. Çalışanlarınızın performansı ortalamanın altında olabilir ve performanslarını nasıl iyileştirebileceğiniz konusunda stresli hissedebilirsiniz. Herhangi bir dış ticaret peşinde olanlar nispeten daha iyi iş çıkarır. Aslında, doğru motivasyonla, çalışanlarınızın çoğu daha yüksek düzeyde beceri sergileyebilir. Mümkün olduğunca doğru teşviklerle teşvik edilmelidirler ve bu, parasal ve parasal olmayan teşvikleri içerebilir.

Profesyoneller: Bu ayın yıldızlarına göre, kariyerle ilgili çeşitli fırsatlar sizi bekliyor, ancak kıdemlilerinizi etkilemek ve bunlardan yararlanmak istiyorsanız son teslim tarihine kadar proje teslimatı açısından ofiste iyi bir sicil kaydı tutmanız gerekiyor. fırsatlar. Kariyerinizde bazı zorluklarla karşılaşmanız gerekebilir. Ancak kararlılığınız ve odaklanmanızla, zorlukların üstesinden kolayca gelebileceksiniz. Eğer çalışıyorsan ve çalışıyorsan, şansın seni destekler.

Sağlık: Bu, sağlığın mümkün olduğu elverişli bir aydır ve çeşitli zorluklara rağmen evde ve ofiste çalışmak tatmin edici olacaktır. Sağlığı korumak için biraz çaba sarf etmelisiniz. Kendinizi aşırı yormayın ve bol bol iyi uyuyun. Ayrıca, sağlığınız sizi ne tür insanların çevrelediğine bağlı olduğundan, olumsuz insanlardan kaçınmalısınız. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz, çünkü bu ay evde ve işte zorluklarla başa çıkmanıza yardımcı olacak sağlam bedeniniz ve zihninizdir.

Öğrenci: Eğitim beklentileriniz açısından sizin için karışık bir ay. Çoğunuz gelecekte ne olmak istediğinizi anlamak için epeyce mücadele edeceksiniz ve kariyer seçimlerinizden şüphe duyabilirsiniz. Özellikle muhasebe ve gazetecilik yapanlar eğitim yolunda kaybolmuş hissedebilirler. Daha yüksek öğrenim görenler zor bir dönemle karşı karşıya kalacak. Sabırlı olmalısın ve pes etmemelisin. Rekabetçi sınavlara girenler, başarı için fazladan koçluk almalıdır.

Şanslı tarihler: 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 19, 21, 22, 23, 24, 29, 30, 31.

Uğursuz tarihler: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 12, 13, 16, 17, 18, 20, 25, 26, 27, 28.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status