İkizler Burcu Mayıs 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Mayıs ayında ikizler burcu sabırlı olmanız gereken olaylar ile karşılaşabilirsiniz. Genel olarak, birkaç karışıklık ve gecikme ile ılımlı bir ay olacaktır. Birine ikinci bir şans vermekten kaçınmalısınız. Rahatlayın ve başarıya ulaşmak için basit hedefler üzerinde çalışın. Vücudunuzu ve zihninizi zorlamaktan kaçının. Sosyal programlara katılım size memnuniyet verebilir. Aşamalı olarak ilerlemek için hedefe odaklı olmanız gerekir ve engellerin çoğunu bu ay aşabilirsiniz. iş hayatında her türlü tartışmaya karşı dikkatli olun. Rakiplerinize karşı sabırlı olmanız gerekecek.

Mayıs ayında ikizler burcu eğitim, kariyer, halka sunum ile ilgili alanlarda başarılı olacaklar. Ailede bir çocuğun veya genç bir kişinin hayatındaki önemli olaylara dikkatiniz odaklanacaktır. Bu ay gelecekteki annelikle planları ilgili tedavi veya tıbbi prosedürler için iyi bir ay olacaktır. Bazı durumlarda, bu başka bir şehre veya ülkeye seyahat ile ilgili olabilir.

Bu ay meslektaşlarınızın, arkadaşlarınızın, iş ortaklarınızın veya komşularınızın ailelerinde bebek doğabilir. Yakında arkadaşlarınız, akrabalarınız veya projenizde yer alan kişilerle mali işlerinizin olumlu gelişmesinden memnun kalacaksınız. Borcu olanlar da zamanında ödeyebilirler. Birçok ikizler burcu aile bağlarından gelecek nakit gelirlerden faydalanacak.

Mayıs ayında, yakın bir kadının sorunlarına ya da sağlığına dikkat etmek zorunda kalacaksınız. Büyükanne, anne ya da başka bir kadın akrabanın sağlık sorunları olabilir. Aynı zamanda, akrabalarınızdan kadınlarla iletişim kurmak zor, duygusal ve hassas olacaktır. Dikkatli bir jest ya da yakın bir kişiden gelen bir hediye (muhtemelen ailenizden) bu ay sizi şaşırtabilir. Rakipleriniz veya düşmanlarınızın benzer çıkarları ve hedefleri yüzünden gerginlikler ortaya çıkabilir. Hoş olmayan bir olay veya bildiğin biriyle ilgili haberler endişelendirebilir.

Kişisel bilgilerinizi ve belgelerinizi saklamak iyi olacaktır, çünkü bunlar sizin naifliğinizden veya dikkatinizin dağılmasını sağlamak isteyen biri tarafından kullanılabilir. İkizler erkekleri, parasal anlamda teklif alacak ve bu da onların bir başarı için yavaş ve dikkatli davranmasını sağlayacaktır.

İkizler Burcu Mayıs 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Sevgiye ve ilişkilere geldiğinizde, bu ay eşiniz tarafından dile getirilen genel sorgu ve sorulara öncelik vermelisiniz. Çözülmesi zor olabilen duygusal rahatsızlıklar olabilir. Belki sizi kıskandığı birileri olabilir. Sevdiğiniz insanla bu ay güven problemlerini aşmaya çalışabilirsiniz. Akraba ve arkadaşların yardımıyla aşk hayatındaki sorunları çözmeye çalışacaksın.

İkizler Burcu Mayıs 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Bu ay, mali durumunuz normal olacaktır. Ev veya taşıtların tamir işlerine para harcayabilirsiniz. Seyahat sırasında harcamaları kontrol etmeniz gerekiyor. Arkadaşlarınızdan finansal destek alabilirsiniz. Ev ihtiyaçları için bazı ürünler satın almanız olasıdır. Kariyerinize gelince, bu ay tatmin edici sonuçlar elde etmenizi sağlayacak. Yüksek yetkililer, işinizle ilgili olarak sizinle doğrudan etkileşime sahip olabilir. İşin tamamlanması için yeni fikirleriniz başarılı olabilir. Hedefleriniz otoriter biri tarafından desteklenebilir. Başarınızı kanıtlamak için tam özveriyle çalışmalısınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status