İkizler Burcu Mart 2021 Aylık Yorumu

2021 yılının Mart ayında ikizler burcu, İkizler burcu insanları hayatlarının bazı yönlerinde çok iyi gelişmeler görebilir çünkü gezegenler bu ay dönüştürücü bir yerde olacak. Bu gezegenlerin yerleşimi, kişisel ve profesyonel yaşamınızda büyük değişiklikler olacağını göstermektedir. Aşk hayatınız ve ilişkileriniz bu ay olumlu değişiklikler görecek, ancak bu ay sevgilinizle veya eski sevgilinizle bazı melodramlar olabilir. Bu yüzden eşiniz, sevgiliniz ve ailenizle hararetli tartışmalara girmemeye dikkat etmelisiniz. Strese rağmen işiniz hakkında olumlu hissedeceksiniz.

Aşk İlişkisi: Gezegenler doğru partneri bulmanıza yardım edecek ve hayatınızda bir ruh eşi belirecek. Bu ay daha spiritüel hale gelebilir ve zihinsel dalga boyunuzu paylaşabilecek manevi bir kişi arayabilirsiniz. Hayat arkadaşı aradığınız kişide bağlılık ve sadakat istiyorsunuz. Spiritüel olursanız, ayın ikinci yarısında aşkı bulabilirsiniz. Gezegensel pozisyonlar, sevgilinizi dini bir yerde veya işyerinizde bile bulabileceğinizi gösteriyor. Ancak eşiniz hakkında takıntılı olmaktan veya kontrol etmekten kaçınmalısınız.

Finans: Gezegenler, işinizden beklenmedik kazançlar sağlayabilir, aynı zamanda ailenizin baba tarafından da sağlayabilir. Bununla birlikte, bazı mali sorunlar olabilir. Önümüzdeki aylarda aniden zenginleşebilirsiniz, ancak sıkı çalışma ve çaba sarf etmeden o kadar kolay olamaz. Para biriktirme ve para kazanma konusunda nasıl iyi olunacağı konusunda evde yaşlılarınızı da dinlemelisiniz. Finansal yatırımlar ve fiili kayıplara uğramadan büyük risklerin nasıl alınacağı konusunda size tavsiyelerde bulunabilirler. Aileniz aracılığıyla bazı gizli servetler keşfedilebilir, ancak aile davaları da mevcut olabilir. Sakin olmak, miras ve aile parası konusunda heyecanlanmamak önemlidir. Gezegenler servet getirebilir, ancak açgözlü olmamak iyidir.

Kariyer: İşinizde bazı ani aksaklıklar ve zorluklar olabilir, ancak ayın ortasında biraz rahatlama da olabilir. Zihniniz işyerinizde çözülmemiş bazı sorunları çözmeye odaklanacak ve cesaretiniz ve becerileriniz için patronunuz tarafından övüleceksiniz, ancak fazladan işiniz nedeniyle zihinsel stres yaşayabilirsiniz. Daha önce patronunuzla veya meslektaşınızla yaşamış olabileceğiniz iletişim sorunu şimdi çözülecektir. Herkes iş yerinde konuşmanızı sevecek ve etrafınızda rahat hissedecek. Gezegenler iş yerinde yeni sorumluluklar almanıza yardımcı olabilir. Gezegenler becerilerinizin patronunuz tarafından tanınmasını sağlayabilir.

İş: Ortaklık işi şimdi karışık sonuçlar veriyor gibi görünüyor. Yeni iş fırsatları bulabilir ve bazı iyi sözleşmeler yapabilirsiniz, ancak aynı zamanda yaşlılarla başınız belaya girebilir ve mesleki hedeflerinize ve iş hedeflerinize ulaşamayacaksınız. Ancak tutkunuzu ve ilginizi yaşlılarınıza gösterirseniz, şimdi destekleyici olabilirler. İşler şu anda sizin için gizli ve beklenmedik kaynaklardan gelebilir, ancak yine de dikkatli hareket etmek daha iyidir. Gezegenler, iş ortaklarıyla net bir şekilde iletişim kurmanızı sağlayacak ve aralarında isim ve şöhret kazanmanızı sağlayacaktır.

Profesyoneller: İkizler yerlileri oldukça iyi vakit geçirebilirler, ancak iş yerinde çok küçük ayrıntılara ve mükemmelliğe odaklanmak biraz stres yaratabilir. Bu ay masanızda biriken pek çok görev olacak, bu yüzden görevlerinizi zamanında yapmaya dikkat edin. Yaşlılarınız, çeşitli konulardaki zekanız ve bilginiz için sizden hoşlanacaklar. Ancak gereksiz tartışmalara girmemelisiniz. Konuşmanız ve davranışlarınız konusunda daha dikkatli olun, görevlerinize odaklanmaya çalışın.

Sağlık: Sağlığınız şimdi iyileşebilir, ancak stres nedeniyle bilinmeyen hastalıklar gelebilir, ancak önemli sağlık sorunları görülmez. Gezegenler şans ve servet evine girmenize ve iyi kaderinizin faydalarını ve önceki yaşamınızdan faydaları toplamanıza yardım edeceğinden, işle ilgili stresiniz azalabilir. Çok fazla strese girmemeye, Yoga yapmamaya ve sağlıklı olmaya çalışın.

Eğitim: Öğrenciler bu zamanı bir önceki aya göre daha iyi bulabilir, ancak motivasyon açısından kendilerini iyi hissetmeyebilirler ve gezegenler bazı gereksiz stres ve gerginliğe neden olabilir. Performans açısından, iyi entelektüel beceriler edinebilirler ve bu, eğitim kredilerinin cezalandırılmasına neden olabilir. Öğrencilerin olumlu sonuçlar elde etmek için daha odaklanmış bir dikkat ve sıkı çalışma göstermeleri gerekir. Yurt dışı eğitim planları ertelenebilir ama reddedilemez. Gezegenler başınızı belaya sokabilir, ancak aniden şansınızı da artırırlar.

Hayırlı tarihler: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 16, 17, 18, 19, 26, 27, 28, 30, 31.

Uğursuz tarihler: 1, 2, 3, 4, 5, 13, 14, 15, 20 21, 22, 23, 24, 29.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status