İkizler Burcu Mart 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Mart ayında ikizler burcu yorumunda bu ay çeşitli etkinlik, aktivite ve aile toplantılarına katılabilirsiniz. Merkür ve Venüs 6 Mart 2018’de koç burcuna giriyor. Daha yaratıcı düşünebilir, yeni şeyler denemekten ve farklı şeyler yapmaktan keyif alabilirsiniz. Yeni deneyimlere açık olacaksınız. Arkadaş veya sosyal gruplarla daha fazla vakit geçirecek ve sevdiğiniz hobiler ile ilgilenebilirsiniz. Güneş, 20 Mart 2018’de Koç’ta Merkür ve Venüs’e katılıyor. İyi anlaştığınız ve fikirlerinizin uyuştuğu sosyal gruplar, arkadaşlarınızla bir araya gelerek görüşmeler yaparak planlarınızı anlatabilirsiniz. Gelecek hakkında daha fazla hedef belirleyeceksiniz.

22 Mart 2018’de başlayarak Koç burcunda Merkür gerilemesi oluyor. Merkür retrosu sosyal çevrede dostlarınızla aranızda sorunlara neden olabilir Onlarla kavga edebilir, onlardan uzaklaşabilirsiniz. Ancak bu retro bitene kadar geçici anlaşmazlıklar olabilir. Hayalleriniz ve geleceğiniz için mücadele edebilir ve ne istediğinizi kendinize sorabilirsiniz. İstediğiniz bağımsızlığa sahip olmak veya istediğiniz değişiklikleri yapabilmek için mücadele edebilirsiniz. Eski arkadaşlar, eski sosyal gruplar veya eski tanıdıklarla yeniden bağlantı kurmak için iyi bir zaman olabilir. Gerileme, Nisan ortasına kadar sürecek.

Venüs, 31 Mart 2018’de boğa burcuna giriyor ve kendinize biraz zaman ayırmak isteyeceksiniz. Biraz daha kendinize zaman ayırabilir ve isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hayal gücünüzü kullanmak ve kapalı kapılar ardında daha fazla sevecen olmanın keyfini çıkarabilirsiniz. İlgilendiğiniz insanlarla daha merhametli, empatik ve anlayışlı olabilir ve başkaları için daha fazla şey yapabilirsiniz.

Mars, 17 Mart 2018’de oğlak burcuna giriyor ve karşılıklı yarar sağlayan projeleri ve girişimleri takip edebilirsiniz. Yeni projeler için daha fazla enerjiye sahip olabilirsiniz. Ortaklık içeren bir iş üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. Başkalarıyla daha fazla fikir paylaşabilir ve başkalarını da ilgilendiren finansal konularla başa çıkabilirsiniz. Yüzeyde herhangi bir şeye razı olmak istemeyerek, daha çok araştırmalar yapabilir ve konunun özüne ulaşabilirsiniz. Hayatınızda daha iyi olmaya çalışmak, daha fazla kişisel güç bulmak ve daha fazla kontrolü ele almak isteyebilirsiniz.

Jüpiter, 9 Mart 2018’de akrep burcunda geriliyor. Önümüzdeki aylar boyunca, günlük hayatınızda, küçük görevler ve işlerle veya sağlıkla ilgili tembel olabilirsiniz. Bu nedenle kendinize bol zaman ayırın. Sorumluluklarınızı yerine getirmeye gayret edin. Sağlığınızı da ihmal etmeyin.

Başak burcunda 1 Mart 2018’de dolunay oluşuyor ve aileyle sorunları halledebilir, evdeki işleri bitirebilir, emlak işlemlerini sonlandırabilirsiniz. Duygusal ihtiyaçlarınıza eğilimli olabilirsiniz ve daha fazla duygusal destek ve rahatlığa ihtiyaç duyabilirsiniz. 17 Mart 2018’de balık burcunda yeni ay meydana geliyor ve yeni hedefler belirleyebilir, daha iddialı hissedebilirsiniz. Uzun vadeli planlarınız üzerinde çalışabilir veya yeni sorumluluklar alabilirsiniz. İstediğiniz şeyde ilerleme üzerinde yoğunlaşabilir ve pratik bir yaklaşımı deneyebilirsiniz. İkinci bir dolunay 31 Mart 2018’de terazi burcunda olacak. Sevdiklerinizle sorunları halledebilir, sevdiğiniz insanlarla daha yakınlaşabilir ve daha yaratıcı olabilir ve ilham verebilirsiniz. Sevdiğiniz insanlarla birlikte olmak için daha fazla zaman isteyebilirsiniz.

İkizler Burcu Mart 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

İkizler burcu Mart ayında aşk hayatı için en şanslı günleri 3 Mart 2018, 4 Mart 2018 ve 31 Mart 2018 olacak.  Bu ay sevdiklerinizden daha fazla ilgi bekliyor olacaksınız. Bekar olanlar duygusal desteğe ihtiyaç duyabilirler ve yeni bir ilişkiye hazır hissedecekler. İlişkisi olanlar ise sevdikleriyle bu ay hep beraber yan yana olma gayreti içerisinde olacaklar.

İkizler Burcu Mart 2018 Kariyer ve İş Yorumu

İkizler burcu için Mart ayında para, kariyer ve iş hayatı için en iyi günler 24 Mart 2018 ve 25 Mart 2018 olacak.  Maddi konularda mutlu olacağınız haberler alabilirsiniz ve bu ay gelirinizde artış olabilir. Bu sayede sevdiğiniz şeylere para harcayabileceksiniz. İş ya da eğitim hayatında düzeninizi koruyacaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status