İkizler Burcu Kasım 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Kasım ayında ikizler burcu için pek çok dileğini yerine getirebilecek verimli bir ay olabilir. Yoğun çalışma sizi birçok faaliyette meşgul tutarken, yorulmak bilmeyen çabalarınız birkaç kişiyle ilgili olarak tanınmanızı sağlayabilir. Ancak, bazılarınızın çok sayıda seyahate çıkması gerekebileceğinden, şu anda esnek olmaya çalışın. Bazılarınızın sabit kıymetler bile satın alması mümkündür, bu sizin için önemli bir adım olabilir. İletişiminizdeki şeffaflık, eylemlerinize olumlu ve önemli bir şekilde yansıyabilir. Komşularınız samimi olabilir ve ihtiyaç duyduğunuzda size yardımcı olabilir. Bazılarınız sosyal çevrelerinizde de hayırlı etkinliklere katılabilirsiniz. İçiniz rahat olsun diye bir kaçınız hacı merkezlerini ziyaret edebilirsiniz. Lütfen şimdi sağlığınıza dikkat edin ve diyet sisteminiz konusunda titiz olun.

Aşk İlişkisi: Bu zamanda aşk gibi kalp meselelerinde rahat bir konumda olmalısınız. Bazılarınız yakın bir şekilde birlikte hareket ettiğiniz kişilerden aşk teklifleri alabilir ve ruh eşinizden bu tür teklifler aldığınız için çok mutlu olmalısınız. Bu konuda daha ileri gidebilir ve bir sonraki adıma kesinlikle geçebilirsiniz. Bazılarınız şimdi kişisel hayata alışmak için büyük bir şans yakalayabilir.

Finans: Mali durumunuz şu anda olumlu görünüyor. Banka bakiyenizde gözle görülür bir artış olabilirken, yatırımlar yoluyla kazanç elde edebilirsiniz. Bununla birlikte, bazılarınız hayırlı olaylara veya sosyal işlevlere ve kişisel ihtiyaçların karşılanmasına yönelik harcama yapabilir.

Kariyer: Bazılarınız işte takdir kazanabilir ve ayrıca orada büyük mali kazançlar elde edebilir. Normal işinizde size yardımcı olabilecek hem yetkililere hem de astlara karşı samimi olmaya çalışın. Üst düzey yetkililer, birkaçınıza yeni ve prestijli sorumluluklar verebilir ve bunu yapmakta zorlanabilirsiniz. Eylem planınız çabalarınızda sizi desteklerken yeni fikirler başarılı olmanıza yardımcı olabilir.

İş: Bu dönemde sosyal iletişiminizi geliştirmeye öncelik vermeniz yardımcı olacaktır, bu muhtemelen işinizi geliştirmenin en iyi yoludur. Ayrıca, hedeflerinize ulaşmak için gayretle çalışmaya çalışın. Artık mali durumunuzu iyileştirme fırsatları da elde edebilirsiniz. Birkaç durumda sağlığın biraz kötüleşmesi olasılığı vardır ve bu nedenle lütfen diyetinize dikkat edin. Bu, işinize daha iyi konsantre olmanıza yardımcı olabilir.

Profesyoneller: Bu muhtemelen sizin için ilerleyen bir zaman olacaktır. Gereksinime göre birden fazla görevi tamamlayabilirsiniz. Bazılarınız iş yerinde sorun giderme konusunda da ünlü olabilir ve beklentilerinizi kolaylıkla karşılayabilir. Bazı işlerinizi sizin adınıza içtenlikle bitirebilecek meslektaşlarınıza da devredebilirsiniz. Şimdi aldığınız kararlar size verimli sonuçlar verebilir.

Sağlık: Lütfen şimdi sağlığınıza iyi bakın. Bazılarınız kalsiyum eksikliğinden dolayı eklem ağrıları çekebilirken, bazılarınız sindirim bozukluklarından muzdarip olabilir. Ayrıca, vücutta strese neden olabileceğinden uzun mesafeli seyahatlerden kaçının.

Eğitim: Çabalarınız sayesinde genel olarak sınavlarda beklenen sonuçları alabilirsiniz. Ayrıca konuları anlamada pratik ve sistematik hale gelebilirsiniz, bu da size istenen ilerlemeyi sağlayabilir. Kendinizi güncel olaylardan haberdar edin, bu size yardımcı olabilir. Mantıksal argümanlar, çalışmalarda size motivasyon sağlayabilirken, geniş fikirli olmanız bir şeyleri kolayca anlamanıza yardımcı olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status