İkizler Burcu Kasım 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Kasım ayında ikizler burcu için bir gecikme ayı olabilir. Çünkü bu süre boyunca istediklerini elde etmek için beklemek zorunda kalabilirler. Sosyal hayat, saygının ve desteğin alınabileceği yerlerde iyi sonuçlar alınır. Ev içi konularda mantıklı ve kararlı olmalı ve buradaki insanlara ve sorumluluklara öncelik tanınmalıdır. Farklı kültürel geçmişlerden gelen insanlarla yakın temaslarda bulunabilirler ve tüm kişisel, sosyal ve profesyonel alanlarında iyi esneklik göstermeleri gerekebilir. İletişim avantajı olabilir. İkizlerin sağlığı konusunda dikkatli olmaları daha iyi olur.

Kasım’da ikizler burçları bir kadının iki yüzlülüğü ile yüzleşme söz konusu olur. Benim tavsiyem onunla problemlerinizi derinleştirmekten kaçınmaktır. Çünkü kötü niyetli veya kindar bir doğaya sahip olacak bir kişi olacaktır. Kasım genel olarak bir ara verme veya büyük bir değişim ayı olacaktır. Bir projeyi ya da geliştirme aşamasını sonlandırırsınız ve yeni bir plan, proje ya da yaşam dönemi için kapıyı açarsınız. Hayatınızdaki bu büyük değişim, ilerlemek için gerekli temeli yaratacak diğer küçük kişiler tarafından şekillendirilecek.

Bu ay, toplantılar, konuşmalar yapacak ya da bir kız, bir torunu ya da başka bir genç kadınla ilgili önemli olayları deneyimleyeceksiniz. Genç bir adam hakkındaki endişeleriniz (akrabanız olsun olmasın), siz ya da bir başkasının yapabileceği sonuçlarda boşa çıkacaksınız. Bu ay sevginizi veya evlilik hayatınızı öncelikte tutmanız gerektirecek. Belki de şu anda bazı değişiklikler yapmak, sevginizi korumak için önemli kararlar almak ya da uzun zamandır kalbi olan biriyle ayrılmak için zaman.

Bir erkeğin hareketleri (muhtemelen sizden daha yaşlı) sizi duygusal olarak incitebilir, ama bu sizin aceleci davranışlarından ve tepkilerinden kaynaklanacaktır. Çünkü size karşı olan olumsuz tavrı nedeniyle değil. Genç İkizler erkeklerinin gelişimi için özel bir ay olacak. Kendi korkularını beslemekten kaçının.

İkizler Burcu Kasım 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Aşk hayatında karşı tarafı anlamamak ya da görmezden gelme riski vardır. Bu nedenle, İkizler doğumlu olanlar eşlerine daha duyarlılıklarını ve duygularını tüm yönleriyle ele almak zorunda kalabilir. Aksi takdirde, onları derinden incitebilirler. Eşleriyle zaman geçirmek ve endişelerini empati ile dinlemek zorunda kalabilirler. Sevgilinizi bazı sorunlar karşısında idare ederken anlayışlı olmak onları iyi yapacak.

Ayrıca Bakınız: İkizler Burcu 2019 Yorumu

İkizler Burcu Kasım 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Para meselelerinde iniş ve çıkışlar olabilir. En azından Kasım ortasına kadar belirsizlikler olabilir ve tasarruflarına geri dönmek için geri çekilmeleri gerekebilir. Akıllarına kulak vermeli ve kalbine değil, harcamada pratik olmalılar. Vergi ve fatura borçları öncelikli olarak kaldırılmalı, aksi takdirde, onlar için utanç verici olabilir. Ancak, finansal şartların yerine getirilmesinde ortaklardan destek bekleyebilirler. Kariyerinde, bu dönemde ikizler telaşlı bir iş bekleyebilir ve işleri başarılı bir şekilde ele almaları için çok fazla sabır gerekir. Yeni istihdam fırsatları, ancak gecikmelerden ve zorluklardan sonra gelir. Bununla birlikte, diğer çalışanlardan destek ve işbirliği bekleyebilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status