İkizler Burcu Kasım 2017 Aylık Yorumu

2017 yılının Kasım ayında ikizler burcu aylık yorumuna baktığımızda ilk hafta dolunay etkisi gerçekleşiyor olacak. 5 Kasım‘da Merkür Yay burcuna giriyor, sizin karşıtınız olan işarettir. Bu nedenle karşıt düşünceler, farklı bakış açısı kazanmak ve zihinsel yorgunluk söz konusu olacak. Kendinizi zihinsel olarak tükenmiş hissedebilirsiniz. Bunu önlemek için başkalarından yardım almaya açık olmalısınız. Dengeli hissettiğinizde barış ve ahenkle daha doğru kararlar alabilirsiniz. Bir uzlaşma planı üzerinde çalışabilir ve başkalarıyla konuşabilirsiniz. Güneş, 21 Kasım‘da Yay’da Merkür’e katılır ve sevdiklerinle vakit geçirmek, onlara zaman harcamak iç huzurunuzu artıracaktır. Aile hayatında denge kurabileceksiniz. Başkalarına kendinizden daha fazla odaklanabilirsiniz ve sevdiklerinize hak ettikleri ilgiyi verebilirsiniz. Sana ihtiyaç duyduklarında onlar için orada bulunabilirsiniz. Daha çekici, adaletli veya zarif duruşunuzla başkalarının dikkatini çekiyorsunuz.

7 Kasım‘da Venüs su işareti Akrep burcuna girer ve daha küçük görev ve projelere, yapılması gereken işe ve zamanınız ve enerjiniz ile üretken olmaya ve verimli olmanın tadını çıkarmaya yorumlanır. En çok tutkulu olduğunuz yeteneklerinize ve işlerinize odaklanmak isteyebilirsiniz ve bir şeyden sıkılıyorsanız onu yapmamaktan kaçınabilirsiniz. Günlük hayatınızı ve yaşam tarzınızı iyileştirmek için çalışabilir ve daha sağlıklı olmaya çalışabilirsiniz. Kasım ayının ilk haftası kendinizi daha fazla şımartabilirsiniz. İlişkisi olanlar küçük sorunları büyütmemeye gayret etmeliler. Bekarsanız ve hayatınızda kimse yoksa, birinin hayatınıza girmesini isteyebilirsiniz.

22 Kasım‘da, Neptün, su işareti Balık burcuna geriye dönüşüne son veriyor ve son birkaç ay içinde, hedeflerinizle, hırslarınızla ve yaşam yönünüzle ilgilenmek için doğru yaklaşımı bulmak için uğraşmış olabilirsiniz. Gerileme sona erdiğinde, ne yapılacağının daha net bir şekilde anlaşılması için çalışabilirsiniz. Ancak yine de tamamen net olmak ve sezgilerinize daha iyi uyum sağlamaya ihtiyaç duymakta zorluk çekebilirsiniz.

18 Kasım‘da Akrep’de yeni bir ay ortaya çıkar ve yeni iş projeleri başlatabilir, iş fırsatlarını takip edebilir, yaptığınız iş için dikkatleri çekebilir, organizeleştirebilir veya hayatınıza bir kapı açabilirsiniz. Yeni ay sonrasında daha dikkatli ve programlı çalışmaya önem veriyorsunuz. Yaşam biçiminizi değiştirebilir, rejime girebilir, sağlıklı alışkanlıklar kazanabilirsiniz.

İkizler Burcu Kasım 2017 Aşk Yorumu

14 Kasım ve 15 Kasım tarihleri İkizler burcunda aşk hayatı için en iyi ve şanslı oldukları günler olacak. Bekar olan ikizler bu ay hayatlarına yeni bir insanın girmesini, kalplerinin kıpır kıpır olmasını isteyebilirler. Evliyseniz ya da ilişkiniz varsa, küçük problemler yüzünden gerginlikler olabilir. Bunları görmezden gelmekte zorluk yaşayabilirsiniz. Ancak partneriniz ile birbirinize anlayış göstermeli ve uzlaşma yolunda ilk adımı siz atmalısınız.

İkizler Burcu Kasım 2017 Kariyer Yorumu

7 Kasım ve 8 Kasım günlerinde iş hayatı ve kariyeriniz için bir hayli şanslı olacaksınız. Özellikle ayın ilk haftasında çok fazla sorumluluğun altından kalkmanız gerekebilir. Bu gibi durumlarda iş arkadaşlarınızdan yardım almanız iyi olabilir. Ayın ortasında harcamalarınızı kontrollü yapmalı, fuzuli harcamalardan kaçınmalısınız. Çünkü ayın sonlarına doğru para konusunda bir takım sıkıntılar söz konusu olabilir.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status