İkizler Burcu Haziran 2021 Aylık Yorumu

2021 yılının Haziran ayında ikizler burcu, hayatlarının birçok alanında iyi sonuçlar görebilir çünkü gezegenler zekanızı ve zihinsel keskinliğinizi artıracak. Sizi dönüştürücü yapacak ve kaderinizden iyi şeyler çıkaracaklar. Ancak iç öfkeniz ve gururunuz konuşmanızda sizi biraz egoist ve değişken yapabilir, bu yüzden ilişkiler konusunda dikkatli olun. Gezegenler sizi cesur ve şiirsel, zarafet ve özgüven dolu yapabilir. Gezegenlerin yerleşimi, kişisel ve profesyonel yaşamınızda iyi değişiklikler olacağına işaret ediyor. Konuşmanızı ve kişiliğinizi iyi bir şekilde kullanırsanız aşk hayatınız ve ilişkileriniz bu ay güçlenebilir. Kariyer ve iş açısından cesaretiniz hayallerinize ve hedeflerinize ulaşmanızı sağlayabilir. Gezegenler bu ay servetinizi artıracak. Şimdi dört gözle bekleyeceğiniz olumlu şeyler olabilir. Öğrenciler ayrıca çalışmalarına yoğun bir şekilde odaklanırlarsa başarılı olacaklar ve sağlık ayın çoğunda olumlu olacak.

Aşk İlişkisi: Olumlu iletişiminiz bu ay ruh eşinizi size çekecek ve aşk konularında karışık sonuçlar elde edebilirsiniz. Ancak genel olarak, bu ay hayallerinizdeki kişiyi bulabilirsiniz. Hayat arkadaşınız için istediğiniz kişide bağlılık ve doğruluk istersiniz. Yakın zamanda bir ilişkiyi sonlandırdıysanız, şimdi zihninizi başka yöne çevirmek için hobilerinizin peşinden koşmakla meşgul olabilirsiniz. Ancak doğru partneri bulmak için acele etmemelisiniz. Doğal olarak olmasına izin verin. Ruh eşiniz hayatınıza doğru zamanda girecek. Zihinsel dalga boyunuzu paylaşabilecek iyi bir insan arayacaksınız. Gezegensel pozisyonlar, sevgilinizi kardeşleriniz aracılığıyla bulabileceğinizi gösteriyor. Örneğin, arkadaşlarından biri olabilir.

Finans: Bu sizin için sürprizlerle dolu bir ay. Gezegenler size hem işinizden hem de ailenin baba tarafından beklenmedik kazançlar sağlayabilir. Bazı finansal sorunlar sizi rahatsız edebilir. Finansmanla ilgili akıllı yaklaşımınız bu ay para kazanmanıza yardımcı olacak. Bu ay, mali durumunuzla ilgili tüm beklenmedik olaylar olacak. Aniden banka hesabınıza para geldiğini göreceksiniz. Biraz sıkı çalışmalısın. Para kazanmanın ve tasarruf etmenin yolları hakkında evde yaşlılarınızı dinleyin. Gezegenler sizin için pek çok zenginliğin kilidini açacak, ancak boşa harcamalara kendinizi kaptırmamalısınız. Tapınaklara bağış yaparak servetinizi artırın.

Kariyer: İş yerinde tanınabilirsin. Şimdi parlayacak ve her türlü rahatlığa kavuşacaksınız. Zihniniz iş yerinizdeki performansınızı iyileştirmeye odaklanacak ve cesaretiniz ve becerileriniz için patronunuz tarafından övüleceksiniz. Herkes cesur konuşmanızı beğenecek ve sizi övecek, ancak kimseye karşı sert sözler kullanmamaya dikkat edin. İşinizde ani bazı olaylar bekleyebilirsiniz, ancak bu olaylardan bazıları sizi sarsabilir ve bazıları sizi mutlu edebilir. Ancak olumlu bir şans ve servetiniz olacağı için hiçbir şey kötü gidemez. İş yerinde bazı yeni sorumluluklar alıyor olabilirsiniz.

İş: Bu ay, yabancı müşterilerle iyi iş anlaşmaları yapabilirsiniz ve onlar sizin işinize yatırım yapmak isteyeceklerdir. İş için yerelden daha fazla yabancı sorgu alacaksınız. Bazı yeni iş sözleşmeleri alabilir ve ayrıca evde yaşlıların desteğini alabilirsiniz ve şimdi destekleyici olabilirler. Ortaklık işi, özellikle yurtdışında iş anlaşmaları yaparsanız, bu ay size iyi sonuçlar verebilir. İşler şu anda beklenmedik kaynaklardan gelebilir, ancak kimse tarafından aldatılmamak için gerekli tüm önlemleri almalısınız. Size aniden hangi teklif gelirse gelsin, bazı yüksek risklere eğilimlidir, bu nedenle devam etmek için bir veya iki kez kontrol ettirin.

Profesyoneller: Bu gelecek vaat eden bir ay, ancak bu ay masanızda biriken pek çok görev olacak, bu nedenle yaşlılarınızın takdirini kazanmak istiyorsanız, işleri düzgün bir şekilde yapmalısınız. Beklenmedik iş taahhütleriniz için yurt dışına çıkmanız gerekebilir, bu nedenle görevlerinizi zamanında bitirin. Kapasitenizin ötesinde çok fazla risk almayın. İkizler yerlileri iyi vakit geçirebilirler, ancak özellikle banka işleriyle uğraşıyorlarsa iş yerinde zihinsel gerginlik ve stres olmadan olmaz. Yaşlılarınız bilgeliğinizi ve bilginizi takdir edebilir. Konuşma ve davranışta dikkatli olun. Akıllıca hareket ederseniz bir terfi veya maaş zammı mümkündür. Bu ay işte mükemmel olabilirsiniz.

Sağlık: Sağlığınız ayın ilk yarısında bazı inişler ve çıkışlar görebilir. Gezegenler sizi çok olumlu hissettirebilir, ancak biriyle kavga nedeniyle size biraz öfke ve baş ağrısı verebilir. Gezegenler sağlığınızı korur ve pek çok sağlık sorunu yaşamadan uzun bir yaşam sürmenizi sağlayabilir, ancak aynı zamanda sağlık için size beklenmedik bazı harcamalar da verebilirler. Biraz iş stresiniz olabilir. Sattvik yemeği alarak iyileşmeye çalışın. Yoga ve meditasyon yapmaya çalışın ve ailenize ve arkadaşlarınıza duygularınız hakkında konuşun.

Öğrenci: Bu, uyanıklık açısından iyi bir zamandır ve öğrenciler kendilerini çok olumlu hissedebilirler. Zihinsel dikkat dağıtıcıları ve gereksiz odak sapmaları olmayacak. Kendine güvenecekler ve iyi bir hafıza gücüne ve keskin bir zihne sahip olacaklar. Meditasyon yaparak dikkat dağıtıcı şeylerden uzak durabilirler. İyi entelektüel beceriler edinebilirler ve bu, çalışmalarını çok daha kolay hale getirebilir. Yabancı eğitim artık başarılı olabilir ve çalışmalarınızda araştırma yapmanızı sağlayabilir. Doktora veya doktora sonrası araştırma yapmak isteyenler büyük fayda sağlayacaktır.

Şanslı tarihler: 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 19, 21, 22, 23, 24, 29, 30

Uğursuz tarihler: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 12, 16, 17, 18, 20, 25, 26, 27, 28.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status