İkizler Burcu Haftalık Yorumu (9-15 Ekim 2017)

İkizler burcu 10 Ekim Akrep burcundan gerçekleşen Jüpiter etkisi ile birlikte gelecek 13 ay boyunca sağlıklı bir yaşam hedefleyecekler. Yaşam koşullarınızda çok önemli değişiklikler olabilir. Sağlığınız her şeyden önemli olacak. Artık sağlıklı seçimler yapmak ve sağlıklı alışkanlıklar kazanmak sizin için birinci kural olacak. Hatta spora başlayabilir, beslenme uzmanına gidebilirsiniz.

Bu hafta Jüpiter sizi cesaret gerektiren hamlelerde destekleyecek. 12 yılda bir gerçekleşecek önemli bir değişimi hissetmeye başlayacak, güç elde edeceksiniz. Hayatınızda temizlik yapmanız gerekiyor. Artık küçük çabalar ile bir şeyler başarabileceksiniz. Haftanın ortasında enerjiniz yükselecek ve ruh halinizde de pozitif değişimler olacak. Entellektüel yönünüz bu hafta ağır basabilir. Akupunktur, beslenme uzmanlığı ya da çiçek bakımı gibi konularda kendinizi geliştirmek isteyeceksiniz. Yoga veya fitness gibi motivasyonunuzu yükseltecek etkinlikler ilginizi çekebilir.

Unutmayın, bu hafta diğer burçlarda olduğu gibi Jüpiter Akrep burcuna geçmesi ile birlikte büyük değişiklikler kaçınılmaz olacak. Bu haftadan itibaren insanlar ile ne kadar samimi ilişkiler içerisinde olursanız, o kadar iyi olacak, diyebiliriz. Samimi duygularınızla başkalarının gönlünü fethedebilirsiniz.

Romantik sürprizler ve evlilik hakkında düşünmek için bu hafta ikizler burcunda iyi bir zaman olacak. Yeni hobiler ortaya çıkabilir ve üzerinde çok çalışırsanız, size uzun vadeli gelir sağlayacaktır. Becerilerini ispatlamak için çok fırsat bulacaksınız.

9 – 15 Ekim Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

Küçük sağlık problemleriniz olabilir, bu nedenle iyi bir beslenme uygulamanız gerekir. Bu hafta ikizler burcu ev hayatında yükümlülükleri artacak. Kişisel ya da mesleki yaşamda sorumluluklar gelebilir. Borçlarınızı çözmek için iyi planlar yapmalısınız. Mali durumunuzla ilgili bazı endişeleriniz olacak.

Venüs, Ekim ayının ikinci haftasında ikizler burcunda romantizm, eğlence, eğlence, çocuklar, gençlik grupları, yaratıcılık, kendini tanıtma ve spekülatif işlerin burcunuzda 5.evine taşınacak. Yaratıcı girişimlerde yer alacaksınız. Yaratıcı projeler kariyerinize yeni bir yön verecek. Gençlik grupları ve çocuklarla yakından etkileşim kurabilirsiniz.

İkizler Burcu Haftalık Aşk ve İlişkiler Yorumu

Ortaklık konularında büyük sürprizlere hazır mısınız? En inanılmaz göksel olay bu hafta dünyadaki sevgi ve ilişkileri desteklemek için gerçekleşecek. Jüpiter, 12 yıl içinde ilk kez 7’inci evine taşınacaktır. Şans gezegeni 8 Kasım 2018 tarihine kadar haritanın bu alanında kalacak ve önümüzdeki 13 ay boyunca ilişkilerde güzel sürpriz olaylar beklenecek. Evlilik düşünülebilir. Bu yıl evlenmek isteyebilirsiniz. Ya da evlenmek istemeseniz bile ilişkinizde bazı taşlar yerine oturacak. Bu haftadan itibaren ilişkide güven ön plana çıkacak.

İkizler Burcu Haftalık İş ve Kariyer Yorumu

Stresli olaylar, aynı zamanda alışılmadık derecede istekli olmanız sebebiyle yorgun ve sinirli hale gelebilirsiniz. Yeni bir başlangıç için harekete geçmenin bu hafta tam zamanı olacak. İkizler burcu 11 Ekim tarihinden itibaren yardım istemekten çekinmemelidir. Bu hafta olaylara pratik çözümler getireceksiniz. Haftanın sonunda, özellikle 14-15 Ekim hafta sonu ikizler burcu fazla harcama yapmak zorunda kalabilir. Alınacak her türlü girişim kararı takdir edilecektir. Ayın 14.ünde işlerden uzak kalıp tatil yapabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status