İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (9 Temmuz 2018 – 15 Temmuz 2018)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta finansal istikrar için elverişli fırsatlara sahip olacaksınız. Para sorunları veya diğer yükümlülükleri çözmeye odaklanın. Bu hafta borçlarınızı kapatma konusunda da istikrarlı olabilir, bazı harcamalarınızı da kısabilirsiniz. Ancak ekonomik yönden pek de zorlanmayacağınız bir hafta olacaktır. Bu hafta arkadaşça ya da arkadaşlık ilişkiniz yeni bir yönde, yeni bir olumlu yönde gelişecektir. Bekar olanlar arkadaş çevresinden biri ile flört edebilir. Yakın çevrenizde sizden hoşlanan biri de duygularını açabilir. Bu hafta, yeni insanlar ile tanışabilirsiniz ve bu durum gelecekte dostlukların önemli bir gelişime sahip olacak. Yeni bağlantılar kurmanızda da faydalı olabilir.

İkizler burcu bu hafta çocuğunuz ya da genç bir kişiyle ilgili, çoğunlukla akrabalarınızdan çok ilginç olaylar yaşayacaksınız. Ne ile ilgili olduklarına bakılmaksızın çok duygusal olacaklar. Bu haftaki konuşma konusu, akrabalarınızın evliliğinde yardım ya da tavsiyeye ihtiyaç olabilir. Ayrıca aile hayatında daha ciddi sorunlarla ilgili olacaktır. Evlenmek isteyenler aileleri bakımından anlaşmazlıklar ve bazı problemler, engeller ile karşılaşabilirler.

9 Temmuz – 15 Temmuz Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

İkizler burcu bu hafta aşk hayatında bir sorun atlatılabilir. Mesela eski bir aşk, eski eş ya da bir hayran hakkında bir sürpriz ya da haber gelebilir. Ancak bu sizi kaygılandırabilir. Hayatınızda biri varsa bu durum onunla aranızdaki sorun yaratabilir.

Bu hafta, çok fazla tatsız gerçek söyleyebileceğiniz bir kişi ile aranız bozulabilir. Bu kişi ile bir anlaşmazlığı veya çatışmayı kışkırtabilir. Böyle bir çatışmanın muhtemel gelişimi konusunda büyük endişe olacaktır.

Ayrıca Bakınız: İkizler Burcu Aylık Yorumu

Hafta boyunca işyerinizde daha fazla sorumluluk ve görev alacağınız çeşitli ilginç durumlar yaşayacaksınız. Şimdi, popüler kişiliklerle ve yakın ve uzakta yaşayan insanlarla yeni dostluklar kurarak, ayrıca çeşitli temaslarda bulunacaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status