İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (7 Ocak 2019 – 13 Ocak 2019)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta sağlıklı, duygusal ya da profesyonel bir kriz devam edecek. Geçtiğimiz haftalar yaşanan bir olayın etkileri hala sürebilir. Birine karşı öfkeniz geçmeyebilir. Ya da yapılan hatalar yüzünden hala çözüm arayışında olabilirsiniz. Son iki hafta içinde yaşadığınız olumsuz etki daha iyi etkiler yaratmaya başladı. Bu ilginç bir hafta olacak. Çünkü bazen yeni şeyler yapma şansı ortaya çıkacak ve hayatın sundukları şeyler sizi şaşırtacak. Hayatınızdaki yeni şeylerin çoğu, diğer kasaba ve köylerden insanlar veya olaylar yoluyla gelecek. Bu hafta, sebebi ne olursa olsun, bir gezi için iyi bir hafta olacak. Bu yedi gün boyunca aile bütçesinden gelen paradan ve diğer şeylerden faydalanacaksınız.

İkizler burcu bu hafta ailedeki bir çocuk veya gençle ilgili, kişisel yaşamlarındaki başarı veya değişikliklerle ilişkili olacak önemli olayları deneyimleyecektir. Bu hafta, sizinle aynı yerde yaşamayan arkadaş çevrenizdeki bir kadınla bir şekilde bağlantı kuracaksınız. Sizden servis, bilgi, öneri ve daha fazlasını isteyebilir.

7 Ocak – 13 Ocak Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

İkizler burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya, fikriniz ve refleksleriniz daha hızlı hale gelir. Güçlü amaç ve inisiyatif anlayışınızla bir şeyler başarmak için kendinizi güvende hissedeceksiniz. Hemen hemen her şeyi üstlenecek cesaret ve mücadele ruhu ile kısa sürede çok fazla iş yapabilirsiniz. Arzularınızı yerine getirmek ve başkalarının desteğini almak konusunda istediğiniz kadar doğrudan ve dürüst olun. Bu azimli olmak için ideal bir zaman.

Ayrıca Bakınız: İkizler Burcu Ocak 2019

Bütün hafta ancak Pazar günü en güçlüsü, inancınız biraz hayal kırıklığı nedeniyle test edilebilir. Romantik bir ilgi için fazla güveniyor ya da fazlasıyla idealleşmiş olabilirsiniz. Bu yüzden bazı gerçekleri görmeniz zor olabilir. Kendinizi güvende ve cömert hissedebilirsiniz, ancak aldatma ve yalan riski kaynaklarınızı riske atamayacak kadar büyüktür.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status