İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (7 Mayıs 2018 – 13 Mayıs 2018)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta bazı kararlarınızda sizi etkileyen birileri olacak. Özellikle haftanın ilk günlerinde sevdikleriniz sizin iyiliğiniz için sizi uyarabilirler. Mesela ailenizdeki bir erkeğin ya da birlikte çalıştığınız bir kişinin öğütlerini veya tavsiyelerini dikkate almanız gerekir. İş yerinde yeni bağlantılar da kurabilir, tanışacağınız insanlar sayesinde hafta içi yeni teklifler alabilirsiniz. Bu hafta elinize geçen fırsatları iyi değerlendirmeli, ikinci bir görüş almadan hiçbir şeye karar vermemelisiniz. Ancak sosyal yaşantınızda bazı insanlar sizi üzebilir. Duyacağınız bir söze çok kırılabilirsiniz.

İkizler burcu bu hafta aile içi sorunlarınız artacak. Diğer insanların yardımlarına güveniniz olmayabilir. Bu hafta başkalarına karşı ön yargılı da olabilirsiniz ve şüpheleriniz olabilir. Bu nedenle sizin tarafınızdan harekete geçmek sizin başarınız için çok önemli olacaktır. Artık bir plan veya proje için hazır hissedebilirsiniz. Ya da geç kaldığınız bir konuda bu hafta başlangıç yapabilirsiniz. Artık zaman sizin için çok daha değerli olacak.

7 Mayıs – 13 Mayıs Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

İkizler burcu hafta belirli etkinlikler için kişisel beklentilerinizin olması normaldir. Bu hafta sosyal çevreniz ve iş hayatınıza dair planda büyük değişiklikler yoktur. Bununla birlikte, birilerinin size empoze etmeye çalıştığı tavsiyelerde dikkatli olun. Sizi etkilemeye ve bir şeyleri kabul ettirmeye çalışabilir, psikolojik baskı yapabilirler.

Bu haftaki sürprizler ilginç olacak. Çünkü sizin için yeni fırsatlar ortaya çıkaracak ya da daha elverişli bir gelişme için planlarınızı değiştirecekler. Bazı fırsatlar sizi çok şaşırtabilir. Ya da yarım kalan her türlü işiniz için bu hafta enerjiniz yüksek olacak.

Hüzün anları, hafif sağlık rahatsızlıkları veya daha önce var olan sağlık sorunlarına dair üzücü olaylar olabilir. Geçmiş anılarınız ve artık sizinle birlikte olmayan insanlar hakkında duygusal anlar olabilir. Geçmişte kalan birine karşı özlem duyabilir ve pişmanlık duyabilirsiniz.

Bu hafta seyahat için iyi olacak ve başka bir şehirde yaşayan insanlarla bir araya gelebilirsiniz. Biraz daha kendinize zaman ayırmak isteyebilir, uzakta yaşayan sevdiklerinize sürpriz ziyaretler yapabilirsiniz. Seyahat ederseniz, tanıdığınız veya tanışacağınız insanlarla çeşitli duygular yaşayacaksınız.

Ayrıca Bakınız: İkizler Burcu Mayıs Yorumu

Genel olarak, bu hafta çevrenizdeki olayların daha olumlu algılanması için size ilerleme fırsatı sunacak. Aslında güzel fırsatların sağlanacağı, ileriye dönük mutlu olacağınız kararların alınacağı bir hafta olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status