İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (6 Ağustos 2018 – 12 Ağustos 2018)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta size samimiyetsiz gelen insanlar olabilir veya bazı insanlar haksızlık yapabilirler. Ama aynı zamanda yeni tanışacağınız bazı insanlar ile iyi bir ilişki sürdürmek isteyeceksiniz. Bu kişiler yüzünden kendi kelimelerinizle ve duyguları üzerinde sürekli kontrole ihtiyaç duyabilirsiniz. Psikolojik olarak üzerinizde bir külfet olabilir. Bu hafta bir kutlama tanıdıklar ve kişiler sizin için gerçekten önemli olacak. Sosyal çevre içerisinde de denge bulma yeteneği çok önemli olacaktır. Bu hafta iş hayatından büyük mali başarı beklemeyin ama sorumluluklarınızı ve görevleri hafife almamalısınız. Yatırım yapacağınız şey bu haftanın enerjidir. Enerjinizi sürekli yüksek tutmak fayda sağlayacak. Bu hafta yaşayacağınız sıkıntılar belki de tutarsızlıklar, karmaşıklıklar olabilir. Zamanla ilgili de sıkıntı yaşanabilir, bazı işler yetişmeyebilir.

İkizler burcu bu hafta çeşitli hoş olaylar veya aile toplantıları olabilir. Ev için önemli bir satın alma, sevilen bir hediye alabilirsiniz. Birçok ikizler burcu bir nişan, bir düğün ya da davete katılacaklar. Bu haftaki aşk özellikle genç İkizler kadınları için cömert olacak. Yengeç, Akrep veya Balık burcunda doğan insanlar ile romantik bir ilişki olacaktır. Bu hafta sizin için geçmişinde ortaya çıkan sorunları içeren bazı tatsız anlar olacaktır. Sevmediğiniz kişiler ile karşı karşıya gelebilirsiniz.

6 Ağustos– 12 Ağustos Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

İkizler burcu bu hafta özellikle de Pazartesiden Cuma gününe kadar sosyalleşme ve eğlenmek için iyi bir zaman olacak. Çok güçlü olmadan bir şeylerde başarılı olabilirsiniz. Sadece aşk için değil, aynı zamanda arkadaşlık için de ilgileneceksiniz. Artan kişisel güzellik ve karizma, sosyal durumlarda popülerliği arttırır ve mükemmel eşi bulma ihtimalini arttırır. Bekar olanlar bu hafta şanslılar. Mevcut aşk ilişkileri olanlar bu hafta ciddi düşünebilirler ve bu ilişkideki herhangi bir gerilimi tartışmak için ideal zaman olacak. artık geleceğe yönelik sağlam adım atmak isteyebilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: İkizler Burcu Ağustos 2018

Cumartesi günü meydana gelen güneş tutulması ile birlikte, yılın geri kalanında yaşamak için gücünüzü artırıyor. İnsanlardan ve koşullardan gelen baskıya karşı daha az dirençle karşılaşacaksınız. Yardım diğerlerinden, özellikle de erkeklerin ve insanların otorite pozisyonlarında gelecektir. İyimser yeni hedefler oluşturmak için daha kendinden emin ve hevesli hissetmelisiniz. Bu hafta hem iş hem de eğlence için harika bir zamandır. Bu tutulma cesaret ve savaşma ruhu, aynı zamanda yaratıcı zeka ve bilgelik verir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status