İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (6-12 Kasım 2017)

Haftalık ikizler burcu yorumunuzda bu hafta Merkür Yay burcuna geçecek ve eş, evlilik, iş ilişkileri ve açık düşmanların 7.evinde olacak. Ayrıca iletişimsel bir ortam yaratacak. Önemli konuşmalar ve görüşmeler yapabilirsiniz. Ancak gönül ilişkilerinde sürpriz şeyler de olabilir. İlişkiler konusunda birçok iletişim olacak. Aşk hayatında sizden hoşlanan biri ile aranızda konuşma olabilir ve hatta mantık çerçevesinde bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Yani, lütfen iletişimlerinize dikkat edin. Yay genişlemenin işaretidir; doğal olarak, çok fazla konuşma eğiliminde olacaksınız. Duygularınızı dile getirmekte çekinmeyeceksiniz.

Birden fazla toplantınız olacak. Yeni bir ilişkiye başlamak istiyorsunuz. Bir iş teklifi veya yeni bir iş ilişkisi olabilir. Açık düşmanlarınız da aktiftir, insanlarla konuşmadan önce lütfen iki kez düşünün. Her şeyi paylaşmak zararlı olabilir. Özellikle iş arkadaşlarınızla aranızdaki konuşmalarda dikkatli olmanız yararınıza olacaktır. Ağzınızdan çıkan laflar ileride dezavantaj olabilir. Size karşı kullanabilirler.

6-12 Kasım 2017 Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

Venüs akrep burcuna hareket edecek ve bu iş, meslektaşların, yükümlülüklerin ve sağlık alanının 6.evinizi tetikleyecek. Yaratıcı projeler alabilirsiniz. Bu projeler doğası gereği kısa vadeli olabilir. Takım tartışmaları olacak. Meslektaşlarınız, çalışmalarınız hakkında farklı görüşleri olsa bile destek verebilirler. Yeni projeler veya yeni bir rol sizi bekliyor.

Bu hafta İkizler burcu için sağlığınız da önemlidir. Bu, yeni bir sağlık programı veya yeni bir beslenme düzeni için uygun zamandır. Sağlıklı seçimler yapmak isteyeceksiniz. Harcamalarınızı da ayarlamaya çalışacaksınız. Borçlarınızı çözmek için fırsatlar veya yeni finansman ile ilgili hamle yapma imkanları da olabilir.

İkizler Burcu Haftalık Aşk ve İlişkiler Yorumu

Eğer bekarsanız, şimdi sevgiye açık olmak için en iyi hafta diyebiliriz. Kendinizi ruhsal, duygusal ve fiziksel olarak geliştirmeye çalışın. Özellikle güveni arttırmak için üzerinde çalışmanız gereken şeyler olabilir. İlişkilerde karşılıklı güvene önem vermeniz iyi olacak. Karşı tarafa sevginizi göstermeniz çok daha iyi olacaktır. Duygularınızı fazla saklayamayacağınız bir hafta sizi bekliyor. Partnerinizle konuşmanız gereken daha derin sorunlarınız varsa, özellikle yaşamınıza yönelik konuşma ve sorun çözümü için zamanlama iyi olacak. Bekarsanız mükemmel kişiyi bulacaksınız. Bir ilişki terapistiyle konuşmak için mükemmel bir zaman olacaktır. Başka bir ihtimal ise bir meslektaşınızın ilginizi çekmesi ve ondan hoşlanmanızdır. Dikkatli olun! İş hayatında duygusal yöndeki gelişmeler işinizi tehlikeye sokabilir.

İkizler Burcu Haftalık İş ve Kariyer Yorumu

Bu hafta bir başkasının çıkarlarına yönelik başkalarına yardım etmeniz veya bir şeylere katkıda bulunmanız gerekebilir. Dış görünüşünüze iş hayatınızda dikkat edin. Etkileyici bir hafta olacak. Bildiğiniz şeyi göstermekle iş bulmak veya iyi bir izlenim vermek şans getirebilir. İşleri iyileştirme konusunda fikirleriniz varsa konuşun. Haftanın sonlarında zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Bu hafta İkizler burcu için konuşmak yerine dikkatle düşünülmüş bir eylem zamanıdır. Kararsız insanlar özellikle sinir bozucu şeyler ile karşılaşabilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status