İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (5 Şubat 2018 – 11 Şubat 2018)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta yaratıcı projelere ve girişimlere odaklanabilirsiniz. Ancak eğitim ya da iş hayatında sıkıcı veya sıradan bulduğunuz görevlere çok fazla odaklanmak istemiyor olacaksınız. Önceliğiniz keyif aldığınız işler olacaktır. Bu nedenle bazı işleri de ertelemeniz söz konusu olabilir. Hafta ortası, bu tür şeyler için daha iyi odaklanabilirsiniz. Özellikle küçük görevleri ve işler bitirmek için çalışabilirsiniz. Elinizdeki işleri tamamlarsanız, bu hafta daha rahat edebilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, dikkatinizi sevdiklerinize yönlendirebilir ve ilişkileriniz üzerinde çalışabilirsiniz. Özel hayatınızda size ihtiyaç duyan birine yardım edebilirsiniz. Sevdiğiniz insanla daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Cumartesi günü Venüs kariyer ve yaşam yolu alanına giriyor. Önümüzdeki günlerde hedeflerinize odaklanacak ve hırslı olacaksınız. Çevrenize iyi izlenimler vermek ve doğru insanlarla bağlantı kurmak için çaba gösterebilirsiniz. Doğru hedefler belirlediğinize ikna olabilirsiniz. Hafta sonu ciddi bir bakış açısıyla işlerinizi bitirip daha derine inebilirsiniz.

5 Şubat – 11 Şubat Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

İkizler burcu için haftanın en iyi günü Pazartesi olacak. Hafta başında enerjiniz yüksek olacak. Bu hafta bir şekilde parayla bağlantılı, finansal belge, maaş değişikliği veya yeni bir mesleki anlaşma sürprizleri yaşama şansınız olacaktır. Kararlarınızda aceleci olmayın veya cazip vaatlere dikkat edin. Kapris yapmayın ve duygularınızı denetleyin; düşmanınız da olabilir. Teklifler veya öneriler, özellikle de yurtdışında çalışmak ya da yurtdışında yaşamak, kolay para veya hızlı kar ile ilgili olanlara dikkatli olun. Şehrinizde veya ülkenizde olmayan kişiler veya şirketler tarafından herhangi bir dolandırıcılık veya manipülasyondan sakının.

Duygularınız bu hafta dinamik ve değişken olacaktır. Bu hafta özellikle esas olarak aileniz ya da aşk hayatınızda duygularınızda geçerlidir. Bir anda öfkelenebilirsiniz. Kısa panik anları yaşanabilir. Neşe veya üzüntü bir anda ortaya çıkacaktır.

Beklenmedik yeni bir aşka başlamak için iyi bir hafta olacak ya da sürpriz bir aşk ile karşılaşacaksınız. Muhtemelen akrabalarınız veya yakın arkadaşlarınızın desteğini daha güçlü bir şekilde hissedeceksiniz. İş yerinde veya okul hayatında hafta boyunca sevinçli olaylar olabilir. Bununla birlikte, iş hayatında meslektaşınızla veya müşterinizle güçlü bir gerginlik olasılığı vardır ve konuşarak çözülebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status