İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (5 Mart 2018 – 11 Mart 2018)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta yapılması gereken her iş üzerinde yoğunlaşabilir ve küçük görevlere daha yakından ilgi gösterebilirsiniz. Bir süredir ertelediğiniz sorumluluklarınızı da yerine getirebilirsiniz. Daha küçük projeler, görevler ve işler dikkatinizin çoğunu alabilir ve bunları yolunuzdan çıkarabilirsiniz. Salı günü, Merkür ve Venüs koç burcuna giriyor. Önümüzdeki daha yaratıcı düşünebilirsiniz ve farkındalığınız artabilir. Sosyal bir grupta düşüncelerinizi en iyi şekilde dile getirebilir, arkadaşlarınızla geçirdiğiniz vakitlerin tadını çıkarabilirsiniz. Yeni insanlarla tanışabilir ve kendi hedefleriniz üzerinde çalışabilirsiniz. Yakın ilişkilerinizdeki dostluk bağları güçlenecek.

Haftanın ilerleyen günlerinde, ilişkilerinize daha yakından ilgi gösterebilir ve en çok önem verdiğiniz insanlara daha fazla zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Ailenize de zaman ayırarak, onların gönlünü yapacaksınız. Özellikle evli olanlar çocuklarına daha fazla zaman ayırabilirler. Hafta sonu, hayatınızdaki daha iyi olabilmek için bir dönüşüm üzerinde çalışabilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapmak ve güçlü kararlar almak için daha güçlü hissedeceksiniz.

5 Mart – 11 Mart Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

İkizler burcu için haftanın en iyi günleri Perşembe ve Cuma olacak. Bu hafta yakınınızdaki veya uzaktaki kişilerle ilginç temaslar ve toplantılar düzenleyebilirsiniz. Başka bir şehirdeki (ülkedeki) konukları seyahat edebilir veya onlar ziyaretinize gelebilir. Birçok görev, sorumluluk ve yükümlülükler nedeniyle bu hafta sizin için dinamik, aktif ve gergin olacak.

Bu hafta sosyal çevreden en az bir davetiye alacaksınız. Bu fırsat, arkadaşınızın veya akrabanızın hayatında bir tatil veya özel bir olay olabilir. Bir doğum günü ya da söz nişan kutlamasına da davet alabilirsiniz. Aşk hayatında ise bu hafta sıkıntısız ve anlayışlı, mutlu günler sizleri bekliyor.

Bu hafta çeşitli nedenlerden dolayı vazgeçtiğiniz eski fikrinize veya planınıza bir dönüş olacak. Yeniden eski planlarınız üzerine ümitleriniz artabilir veya ertelediğiniz istekleriniz gündeme gelebilir. Şimdi elinizdeki işlerin başarılı sonuçlanması yüksek olasılık ve başarılı olmasını sağlayacak beklenmedik yeni bir durum olacaktır.

Ayrıca Bakınız: İkizler Burcu Mart 2018 Yorumu

Bu hafta hayatınızdaki ilginç olaylara hazır olun. Mali planda, ek iş, ek gelir ve daha pek çok olanak nedeniyle hafta daha da ilginç olacak. Bu yararlı fırsatların geliştirilmesine yardımcı olacak bir arkadaşınızdan yararlı bilgiler veya öneriler alabilirsiniz. Özellikle 35 yaş üstü ikizler burcu olan erkekler ve kadınlar farklı şans veya önerilerden faydalanacaklar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status