İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (5 Kasım 2018 – 11 Kasım 2018)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta üç önemli şeye odaklanacaksınız: eviniz, sahip olduğunuz mülk ve mali güvenliğiniz. Bu üç şey bir şekilde birbirine bağlanabilir. Özellikle parasal anlamda kendinizi güvence altına almanız gerekebilir. Hafta boyunca, genç bir adamla ilgili bir sorunu çözmek veya böyle bir kişiye yardım etmek gerekebilir. Muhtemelen bu hafta beklediğiniz haberleri veya belgeleri almayacaksınız. Bu hafta kişisel geleceğiniz hakkında daha büyük bir iç gerilim veya endişe sebebi olabilir. Hafta içi, uzun zaman önce gerçekleşen bir olayla ilgili hoş olmayan haberler gelebilir.

İkizler burcu bu hafta ailenizden muhtemelen bir oğul, torun ya da başka bir gencin haberi ya da bir etkinliğin tadını çıkarmanız için bir sebep olacak. İkizler erkeklerinin kişisel dostluklarını ve ilişkilerini geliştirmek için iyi bir haftaları olacak. Genç erkekler hafta boyunca daha fazla stres yaşayacak ya da bir sağlık sorunu nedeniyle doktora gitmek zorunda kalacaklar.

5 Kasım – 11 Kasım Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

İkizler burcu bu hafta özellikle de Perşembe günü zirveye çıkan olumlu bir değişim ve heyecan getiriyor. Bir büyüme süreci, inanç sisteminiz, servetiniz, eğitiminiz, gezileriniz, genel mutluluğunuz ve memnuniyetiniz üzerinde değişikliklere yol açabilir. En iyi fırsatları seçmek için sabır, ılımlılık ve araştırma kullanın. Aniden iyi bir servet senin yoluna geldiğinde mütevazı, müteşekkir ve cömert ol. Açık fikirlilik ve esneklik, başarı şansınızı artıracaktır.

Ayrıca Bakınız: İkizler Burcu Kasım Yorumu

Çarşambadan pazara kadar, partnerinizle çıkmak veya eğlenmek için mükemmel bir zamandır. Gerçekten sadece arkadaşlık için değil, aynı zamanda flört için de ilgileneceksiniz. Yaratıcılığınız teşvik edilecek ve bu hafta, yaratıcı projelere ya da aslında tutkulu olduğunuz bir şeye başlamak için iyi bir zamandır. Güzelliği eylemle birleştiren yaratıcı projeler, bir odayı yeniden dekore etmek, heykel yapmak, dans etmek veya resim yapmak için idealdir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status