İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (4 Haziran 2018 – 10 Haziran 2018)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta önemli aile etkinlikleri veya yakın bir arkadaşınızla ilgili güçlü duygular yaşayacaksınız. Hane içerisinden gelecek bebek müjdesi sizi çok mutlu edebilir ve sevdiklerinizle mutluluklarını paylaşabilir, tebrik etmeye gidebilirsiniz. Ya da ailede bekar olan birinin evleneceği haberi sizi mutlu edebilir. Kendi özel hayatınızda da çok güzel gelişmeler olabilir. Evliliğiniz ya da ilişkinizde anlaşmazlıklar son bulabilir. Bu hafta sorunları geride bırakmak için ekstra çaba sarf edebilir, kendi hatalarınız yüzünden de af dileyebilir, gönül alabilirsiniz.

İkizler burcu bu hafta, finansal işlerinizde istikrar sağlayabilirsiniz. Hafta boyunca iyi gelir elde etme veya daha iyi mali sonuçlar elde etme şansınız olacak. Kendi işiniz varsa, müşterileriniz artabilir ve ticari hayatta çok önemli bir sürece girebilirsiniz. Mal mülk alım satımı yapacak olan kişiler de bu hafta güzel anlaşmalar yapabilirler. Elinize toplu bir para geçmesi söz konusu olabilir.

Bu hafta para ile çalışmak ve finansal belgeleri düzenlemek için iyi bir hafta olacaktır. Bütçe planlaması yapabilirsiniz. Belki bazı harcamalarınız için elinize para geçebilir. Ödemelerinizi zamanında alabilir, kredilerinizi zamanında yatırabilirsiniz. Artık planlarınızı ve beklentilerinizi günlük programınızda planlarken bir yandan da gerçekleştirebileceksiniz. Yaşanacak hiçbir sürpriz planlarını değiştirmeyecek.

4 Haziran – 10 Haziran Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

İkizler burcu bu hafta özellikle de herhangi bir tedavi veya terapi sürecindeyseniz, sağlık hizmetlerinizi ihmal etmemesi gereken bir hafta olacaktır. Sağlık sorunu yaşayanlar bu hafta doktora görünmelerinde fayda var.

Hafta boyunca birçok şey sizi mutlu edecek, birçok şey için elde ettiğiniz sonuçlardan memnun kalacağınızı hissedeceksiniz. Alınan kararların sonuçları da sizi sevindirebilir ve aldığınız risklere değdiğini görebilirsiniz. Yetkilendirmeler, sorunlarınızı veya endişelerinizi çözmenize de yardımcı olacak.

Ayrıca Bakınız: İkizler Burcu Haziran 2018

Yakın bir kişi veya arkadaşla ilgili beklenmedik bir olay nedeniyle stresli bir durum ortaya çıkabilir. Dostlarınız adına üzülebilirsiniz. Belki dertleşmeniz gerekebilir ve ona nasihatler verebilirsiniz. Zor zamanında yanında olmanız gerekebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status