İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (4 Aralık 2017 – 10 Aralık 2017)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta burcunuzda ay başlıyor, böylece kendinize ve kendi isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza odaklanacaksınız. İkizler burcu şu anda mücadele ettiği konulara ve ne yapmanız gerektiğine odaklanabilirsiniz. Hafta ortası, hızınızı yavaşlatabilir ve rahatlamaya çalışabilirsiniz. Merkür, Satürn’le hizalanır ve Çarşamba günü Mars’a pozitif bir vuruş yapar ve daha fazla enerji ve daha iyi disipline sahip olabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde, kısa vadeli planların üzerinde çalışabilir ve ayarlamalar yapabilirsiniz. Mars, kariyer ve iş alanına Cumartesi günü giriyor ve önümüzdeki günlerde daha üretken, çalışkan, detaylı olacaksınız. Yapılması gereken küçük görevleri ve işlerini halledebilirsin. Pazar günü Merkür olumlu bir şekilde Uranüs’ü vuruyor ve eski bir hayallere odaklanabilirsiniz. Ya da bir arkadaşınız ile tekrar görüşmeye başlayabilirsiniz. Hafta sonu boyunca, kendi kişisel gelişiminize önem verecek, yeni şeyler öğrenmek isteyecek, araştırmalar yapacaksınız.

İkizler burcu için haftanın en şanslı günleri Çarşamba ve Pazar olacak. Bu günlerde öğrenmeye açık olacak ve daha iyi konsantre olarak gerçekçi düşüneceksiniz. Aşk hayatında sürprizler olabilir ve ayrıldığınız birinden haber gelebilir.

4 Aralık – 10 Aralık Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

İkizler burcunda bu hafta arkadaşlarınızdan veya tanıdık kişilerden beklenmedik eylemler veya öneriler sizi şaşırtacaktır. Yeni tanıdıklar, hayatınıza yeni duygular veya planlar getirecek. Yeni tanışacağınız kişiler sayesinde önemli bağlantılar kurabilir ve bazı fırsatlar elde edebilirsiniz.

Bu hafta, akrabalarınız dışındaki insanlarla ilgili olumlu olaylar bekleyebilirsiniz. Ancak aile içinde anlaşmazlıklara veya küçük sorunlara karşı sabırlı olmalısınız. Hafta boyunca, gelecek bir haberin tadını çıkarabilir veya sürpriz yapabilirsiniz. Birinin doğum gününü kutlayabilirsiniz. Çalışmalarınız hafta boyunca sizi çok meşgul edecek ve sonuçlar beklentilerinizden daha az olacaktır. Birçoğunuz için geçmişte görüştüğünüz bir insan ile yeniden görüşmek size fayda sağlayacak. Artık çeşitli vesilelerle toplantılar ve davetiyeler sizi arkadaşlarınızla ve ilginç insanlarla bir araya getirebilir. Hatta sürpriz bir aşk da söz konusu olabilir.

Bu hafta bazılarınız için yeni bir işe gitmeden önce son bir iş pozisyonu olacak. İş değişikliğine hazır olun. 35 yaşın üzerindeki erkek ikizler bu hafta seyahat edebilir veya başka bir yerden haber alabilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status