İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (31 Aralık 2018 – 6 Ocak 2019)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta kariyerinizde veya işinizde bazı değişiklikler ile sizi şaşırtabilir. Artık yaşamınızda, yeni bilgi ve nitelik gerektirecek yeni hedefleriniz var. Yeni etkinlik, üretim veya yeni müşterilerle ilgilenme, yeni bir ürün tanıtımı ve daha fazlası ile ilgili eğitime başlayabilirsiniz. Hafta boyunca farklı şehirlerden insanlarla beklenmeyen finansal ilişkilere sahip olacaksınız. Para, kazançlı bir iş teklifi veya ek bir taahhüt, borç vb. almak mümkündür. İşyerinizde ani bir panik doğacak, bu da başka herhangi bir şey yerine duygusal stres olacaktır. Bu hafta, gelirinizi artırmak, dengelemek ve iyileştirmek için farklı fırsatlar göreceksiniz. Onlara karar vermeden önce iyi düşünmeyi ve düşünmeyi gerektiren birkaç fikre sahip olacaksınız.

İkizler burcu bu hafta aşk hayatınız konuşmaların, kararların ve eylemlerin sebebi olacak. Kararsız, daha çok uzakta yaşayan insanlarla olan aşk ilişkileri olacaktır: başka bir şehirde veya ülkede. Yeni bir tanıdık, çeşitli nedenlerden dolayı sizin için çok hızlı bir şekilde sona erebilir. İkizler erkekler bir finansal belge, kredi geri ödeme, ev faturaları, vb. hakkında endişeleri olacak.

31 Aralık – 6 Ocak Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

İkizler burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya olgunluk ve umursamaz bir şekilde gözardı etme arasında geçiş yapabilirsiniz. Bu, egonuz ile ağır sorumluluk duygusu arasında zor bir dengeleme hareketidir. Kariyerinizde başarıya rağmen, kendinize saygı ve başkalarının saygısını kazanmak, bu enerjilerin sağlıklı dengesini korumanıza yardımcı olacaktır. Öz disiplin ve öz güven, başarılı olmak ve suçluluk üzüntü duyumlarını engellemek için içsel güven getirecektir.

Perşembe-Pazar günleri heyecan verici haberler getiriyor ve konuşmaları teşvik ediyor. Günlük rutinleriniz yeni ve beklenmedik yönlerde değişebilir. Yol boyunca yeni şeyler öğrenecek ve yeni insanlarla tanışacaksınız. Yani bu, kendi geçmişinizden farklı geçmişlerden arkadaşlar edinmek için iyi bir zaman. Sosyalleşmek, düşündürücü düşünceleriniz ve ilginç mizah anlayışı nedeniyle tercih edilir. Herhangi bir psişik yetenekler artacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status