İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (3 Eylül 2018 – 9 Eylül 2018)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta kendinizi başkalarından uzaklaştıracağınız öfke ve stres anlarını yaşayacaksınız. Duygularınızı kontrol etmekte zorluk çekeceğiniz anlar olabilir ve bir anda öfke duyabilirsiniz. Ayrıca size yakın bir kişinin sağlık veya meslek konularında endişe duyacaksınız. Yenilikçi bir bakış açısıyla, bu hafta, fen, edebiyat, gazetecilik benzeri İle ilgili iş veya aktiviteleriniz varsa, uygun bir dönem olacaktır. Hafta içi bir iş seyahatine veya belirli bir amaca yönelik yolculuğa çıkılabilir. Mali işleriniz için iyi bir zamanınız olacak, küçük karlar mümkün.

İkizler burcu bu hafta ofisler veya kurumlarla irtibat kurmanız gerekiyorsa, bağlılıklarınız beklentilerinize göre gelişecektir. Hafta boyunca ihtiyacınız olduğunda akrabalarınızdan gerekli desteği alacaksınız. Aile içerisinde dayanışma hakim olabilir. Mesela iş arayan kişilere de ailelerinden bir iş haberi gelebilir.

Bu hafta mantıksız hareketlere veya maliyetlere meydan okuyan arkadaşlarınızdan ipuçları veya önerilere dikkat edin. Yeni bir yakın ilişkiye başlarsanız, bu hafta uzun sürmez. Sizinle farklı mesafelerde yaşayan yeni insanlar ile dostluklarınız kısa bir süre için devam edecek.

3 Eylül – 9 Eylül Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

İkizler burcu bu hafta özellikle de Pazartesi ve Salı günleri, daha rahat ve açık iletişim nedeniyle zor problemler ve tartışmalar kolay bir şekilde çözüme ulaşır. Zihniniz muhtemelen çok aktif olacaktır, bu nedenle yazarak veya konuşarak aklınızda olanı ifade edin. Hedeflerinizi hassas bir şekilde ayarlayın ve net planlarınızı yapın, hedeflerinize ulaşmak için bir strateji belirleyin. Bu, planlarınızı başkalarıyla tartışmak için iyi bir zaman. Çünkü iyi geri bildirim ve destek alacaksınız.

Ayrıca Bakınız: İkizler Burcu Eylül Yorumu

Çarşambadan Pazar gününe kadar, güvensizlik ve cesaret kırılmasına neden olabilecek karışıklık ve aldatmacalara karşı normalden daha duyarlı olabilirsiniz. Fakat ego çatışmalarından uzak durabilir ve güvenli bir yere geri çekilebilirseniz. Bu hafta sizin yaratıcı, ruhsal ve hayırseverliğinizi geliştirmek için iyi bir zamandır. Rekabetten ya da iddialı insanlarla uğraşmaktan korkuyorsanız, hayır demeyi ve uzaklaşmayı öğrenin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status