İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (3 Aralık 2018 – 9 Aralık 2018)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta yeni insanlar hayatınıza girebilir. Bekar olan kişiler için aşk hayatı da sürprizler ile dolu olabilir. Romantik deneyimler, daha yeni tanıdıklar, toplantılar ve randevular bekleyebilirsiniz. Hafta boyunca mevcut aşk ilişkinizle ilgili ilginç olaylar yaşayabilirsiniz. Sevgilin, bir hediye ya da özel bir jestle sizi şaşırtabilir. Hafta boyunca bir akraba ile ilgili önemli bir olay yaşayacaksınız veya yıl sonuna kadar planlarınızı ilgilendiren akrabalarla önemli konuşmalar yapacaksınız. Hafta içi kişisel planlarınızı ve fikirlerinizi geliştirmek için hoş sürprizler veya yeni fırsatlar ortaya çıkarır. Hafta boyunca bir şey ya da bir başkası hakkında öfke duyacağınız bir toplantı ya da görüşme bekleyebilirsiniz.

İkizler burcu bu hafta bazen, aşırı duyarlılığınız bir çatışma durumunun nedeni olabilir. Hafta boyunca, belirli bir cevabı vermek için hazırlıksız bulabileceğiniz bir teklif alacaksınız. Ne yazık ki, büyük ihtimalle hızlı bir karar vermeniz gereken seçimlerle karşılaşacaksınız. İkizler kadınları geçmiş deneyimlerle ya da halihazırda hataların sonucu olarak ortaya çıkan hüzün anlarını yaşayabilirler. İkizler erkekleri, kabul etmekten korkmamaları gereken önemli haber ve önerileri alacaklar.

3 Aralık – 9 Aralık Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

İkizler burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye, özellikle zor işlerden herhangi bir şey hakkında motive veya hevesli olmak zor olabilir. Olaylar veya diğer insanlar, sizlere karşı savaşmaya zorlayabileceğiniz kafa karışıklığına ve hayal kırıklığına neden olabilir. Bu etki altında güvensiz, suçlu ve özür dilemek normaldir. Tüm anlaşmaların üstünde olmalısın. Kişisel ilişkiler sahtekarlığa ve aldatmaya maruz kalabilir.

Ayrıca Bakınız: İkizler Burcu Aralık 2018

Cuma gününden Pazar gününe kadar farklı şeylere bakma, değişen görüşlere yol açabilir. Daha yüksek farkındalık ve empati daha fazla anlayış ve anlaşma getirecektir. İnsanlar onları dinlediğinizi fark edecek ve bu da iyileştirici bir etkiye sahip olabilir. Bu, geçen hafta ortaya çıkan ilişki sorunlarını çözmek için iyi bir zamandır. İş ve hukuki konularla başa çıkmak daha kolay olacak, şimdi aldatma ve kafa karışıklığına dikkat edin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status